Katar’da Burak Özçivit izdihamı! Hayranlarının arasından korumalar eşliğinde geçebildi

Geçmişteki taciz suçlamasıyla birlikte gelen dünyaca ünlü oyuncu Kevin Spacey ile bir araya geldiği paylaşım için tepki yürüten Burak Özçivit, Katar’da Dünya Kupası finalini izledi. Rol aldığı projelerdeki başarıyla sahiplerinden söz ettiren Özçivit, Katar’da hayranlar tarafından karşılandı.

Hayranları tarafından yoğun ilgi gören Burak Özçivit, izdiham etkisi. Kendisiyle fotoğraf çekmek isteyen hayranlarla bir araya gelemeyen Özçivit, korumalar eşliğinde uzaklaştırıldı. Yürümekte zorlanan Özçivit’in paniği ise yüzüne yansıdı. Instagram’da 22,5 milyon takipçisi bulunan Özçivit, o anları Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

Katar'da Burak Özçivit izdihamı!  Hayranlarının aralarındaki korumalar eşliğinde geçebildi

Burak ÖzçivitKevin Spacey ile Katar’da bir araya gelme maçı izledi. O anları Instagram hesabından paylaşan oyuncuya eşi Fahriye Evcen’den kalp emojili yorum geldi. Cinsel istismar suçuyla yargılanan Spacey ile gülerek pozlar verdiği için sosyal medyada gündem olan Burak Özçivit için “Bu insanla aynı karede senin yanında verici” yorumları yapıldı.

Katar'da Burak Özçivit izdihamı!  Hayranlarının aralarındaki korumalar eşliğinde geçebildi

Paylaşımın ardından ünlü isimlerin ve sosyal medya kullanıcılarının hedefi olan Burak Özçivit, eleştirilere cevap verdi. Sessizliğini koruyan Özçivit, gelen yorumların ardından 22,5 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı paylaşım sildi. Eleştirilerin ardından Instagram hesabından paylaşım yapan oyuncu Burak Özçivit, “Bu kadar hassas ve üzücü bir konuyu okudukları. Bunun derin üzüntülerini yaşamaktayım ve bununla ilgili olması gerekeni hemen yaptım. olacak” dedi.

İlgili Haberler

Ecem Altan

Burak Özçivit Magazin Haberleri

Yorum yapın