Kadınları hamile bırakıp kaçtığı iddiasını reddeden Ezel Bayraktar’a Müge Anlı’dan dikkat çeken soru: Aseksüel misin?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert hakimiyet bölgelerinde Tuğba ve Mehmet çifti 300 bin TL’lik tedavi parasının Mehmet’in kardeşi Ömer Can Aslanhan tarafından çalındığını kalıcılar yardım istedi. Hakkındaki iddiaların ardından canlı yayına çıkan Aslanhan, “Parayı çarçur ettim. Kazanınca paralarını vereceğiz” dedi. Genç adamın Ezel dizisinden etkilenerek adı “Ezel Bayraktar” olarak değiştirmesi de ağızları açık bıraktı.

Ağabey ve yengesinin parasını borç alarak ödeyeceğini söyleyen yeni adıyla Ezel Bayraktar hakkında canlı yayına çok sayıda ihbar telefonu geldi. Telefonla yayına bağlayan bir kişi Ezel Bayraktar için “2,5 ay önce Antalya Lara’da şarküteri gibi para saçıyordu, yanında 2-3 tane vardı. Orada garsonlara rahatlarına 2,5-3 bin lira para dağıttılar. Otel kadın değil, bir mekandı” dedi.

Kadınları hamile bıraktığı kaçtığı iddiasını reddeden Ezel Bayraktar'a Müge Anlı'dan dikkat çekici soru: Aseksüel misin?

Tatile gitmeyi iddiasını kabul etmeyen Ezel Bayraktar ise Müge Anlı’nın “Parayı ne yaptın?” sorusu üzerine “Paranın hiç yedim zaten, hiçbirini da kriptoya yatırmadım, orada da zarar verdim” şeklinde konuştu. Kar elde etmek için kripto para yatıran Bayraktar, 150 bin TL yatırdığını ancak zarar verecek şekilde baktığını söyledi.

Bayraktar hakkında konuşan yengesinin ablası Emine Hanım ise “Zaten bunun kaç tane karısı var, hamile bırakıp atıyormuş” diyerek ağızları açık bıraktı.

Kadınların hamile kaldığı iddiasını da kesin bir dille yalanlayan Bayraktar, “Ne yapayım, yattığımı kanıtlamak için ürolojiye mi gideyim” deyince Müge Anlı “Niye aseksüel misin sen?” diye sordu. Bayraktar ise “Hayır, yapmıyorum ki iftira atıyorlar” dedi.

Kadınları hamile bıraktığı kaçtığı iddiasını reddeden Ezel Bayraktar'a Müge Anlı'dan dikkat çekici soru: Aseksüel misin?

Öte yandan Ömer’in yani Ezel Bayraktar’ın Mehmet’in oğlu olduğu da gelen iddialar arasında yer aldı. Müge Anlı da Mehmet Bey’e, Ezel’in nişanlı oğlu olduğu yönünde iddialar olduğunu sorunca, Mehmet “Ben 10 yaşında mı evlenmişim” dedi. Anlı, “Aranızda 20 küsür yaş var” diyerek iddianın doğru olmadığını belirtti. Abisinin misafirhanesine vermesiyle ilgili de konuşan Ezel Bayraktar,” Ağabeyim, ‘O salaktır harcayamaz, bilmez harcamayı, salaktır’ dedi. Zoruma gitti” şeklinde konuştu.

Amatör karikatürcülüğünün yayına girdiği bir vatandaş da Ezel Bayraktar için “Dizilerde rol almak evinde hayaliydi, bu arkadaş bize umut dağıttı, bizden para aldı. Daha sonra geri dönmedi. Müge Anlı lütfen bu beyefendinin dizilerinde rol yönetiminin önüne geç, bu insanları kandıran bir sahtekar” ifadesini kullandı.

Kadınları hamile bıraktığı kaçtığı iddiasını reddeden Ezel Bayraktar'a Müge Anlı'dan dikkat çekici soru: Aseksüel misin?

Müge Anlı “Sizden ne şekilde para aldı?” diye sorunca “‘Benim bakımımda var, cast ajanslarında davranışlarım var, sana yardımcı olacağım’ dedi. Sahtekarlığıyla bilinen biri. Kripto falan da oynadığını gördüğünü” kullandı. Bunun üzerine Müge Anlı, Ezel Bayraktar’ın hesap geçmişini göstermesini istedi. Ezel Bayraktar ise tutuklamaya girmediğini ifade etmesiyle küplere binen Anlı, “İyice benim cinlerim tepeme çıkıyor” diyerek tepki gösterdi.

İlgili Haberler

Ecem Altan

Müge Anlı Magazin Haberleri

Yorum yapın