Johnny Depp’in açtığı davayı kaybeden Amber Heard ilk kez konuştu: Adil olunmadı

Haftalar boyu Amber Heard ve Johnny Depp davası sonuçlandı ve sonuçlandı. Dava süresi boyunca Heard ve Depp’in özel hayatı en incesine kadar kapsamlındi ve dava olarak yayınlandı. Jüri, olumsuz Heard’ı da karar dolar Depp’e kötü niyetine de karar verdi. Haftalardır gündemden düşen ve davayı yazı Amber Heard, karar ilk Amerikan NBC televizyonuna konuştu.

NBC’nin tamamı bu hafta yayınlanacak olandan kendi yayınladığı kısa sürede Heard “Hiç benim benim tahminimde ne düşündüğünü ya da şahsi benim tahminimde, kapalı olaylara ilişkin yargılarını önemsemiyorum. bütün bu nefret ve kötü sözler haki, yalan söylemeyi hayali insanlar hakkında yoruma bakarak bu davanın iddiasını adil bir şekilde temsil eder. Duyulan karardan ve Depp’in içeriğine atıfta bulunduğundan şikayet ettiğini da ekledi.

Johnny Depp'in üretimi davayı yaptığında: Amber Heard ilk kez konuştuk: Adil olunmadı

NBC Savannah Gutrie’nin numunenin nes hakkında söylendiğinene hükmetmesini götürmek için Heard “Nasıl olduğundan dolayı satın alınabilecekler? ve insanları tanıyormuş gibi görünüyor. O çok iyi bir aktör” dedi.

Johnny Depp'in üretimi davayı yaptığında: Amber Heard ilk kez konuştuk: Adil olunmadı

ABD’nin Virginia lisesi karar ve 3 hafta’ün davasını yargılayacak, Heard ev işi şiddet iddialarının “karalayıcı ve yanlış” canı acıyacak. Canlı yayınlanan medyayı izleyen kişiler tarafından takip edildiğinde, özellikle TikTok’ta Depp’in bazı videoları videolarında izlenmişti.

BBC

Amber Heard Johnny Depp Dergisi Dünya Haberler

Yorum yapın