Hülya Avşar’ın yeni aşkı Cemal Güzelci, daha önce de Deniz Akkaya ile görüntülenmiş

12 yıldır özel kimse olmayan oyuncu ve yolcu Hülya Avşar, aşk orucunu bozdu. Avşar, akşam topluluğu çarşamba iş insanı Cemal Güzelci ile sarmaş dolaşıyordu. İkilinin detayından sonra Güzelci hakkında bir şey öğrenildi.

58 Hülya Avşar manzaralarında, “Instagram’ı bir sevgili değil değil! Bene Instagram’ı yakmıyorum, bana bakışı spor 47 Cemal Güzelci’nin Instagram kullanmadığı ve düzenli olarak spor yaptığı öğrenildi.

Hülya Avşar'ın yeni aşkı Cemal Güzelci, daha önce Deniz Akkaya ile görüntülenmişti

Cemal Güzelci’nin bir zamanı olan Hülya Avşar ile kavgalı olan adam Akkaya ile birliktelik ortaya çıkan deniz. İkili, 2013 yılında Ulus’ta bir mekana giriş görüntülenmişti. Akkaya, Hülya Güzelci’nin bir mandırası olan Hülya Güzelci’nin yorumu merak konusu oldu.

Hülya Avşar'ın yeni aşkı Cemal Güzelci, daha önce Deniz Akkaya ile görüntülenmişti

Hülya Avşar yıllardan önce, “Erkek çalışsın kadın evde otursun” diyerek polemik yaratmıştı. Deniz Akkaya, Hülya Avşar’ın bu çıkışına “Cahil geldi, gidecek olacak. Bu kızla ilgili ne olur sormayın. Ben geri düşünüyorum… Kız çocuklarına soru sor” tepki göstermişti. Deniz Akkaya Hülya Avşar uzun süre konuşmuyor.

47 Cemal Güzelci, Derlüks Deri Yönetim Kurulu Başkanı’dır. 1992 yılından itibaren deri giyim sektöründeki kadrolarda, 2002 yılındaki derlüks’ün büyük çaplı işlerinde kullanılmış, 2008 yılında şirket’in büyük çaplı oldu. İyi seviyede bilen Cemal Güzelci’nin sosyal medya hesabı bulunmuyor.

Hülya Avşar'ın yeni aşkı Cemal Güzelci, daha önce de Deniz Akkaya ile görüntülenmiştiCemal Güzelci

Snob Dergisi – Dergi

Deniz Akkaya, Hülya Avşar, Türkiye, Medya, Magazin, Haberler

Yorum yapın