Gülşen’e özenen Aleyna Tilki, sadece göğüs ucunu kapattığı kıyafetiyle poz verdi

Genç yaştaki akrabalarını yakalayan Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sahiplerini söz ettirmeye devam ediyor. Ses tellerinin yırtıldığı için bir süre şarkı söylenmeyecek olan Tilki cüretkar kıyafetiyle pozu yayınlayarak yakında bir sürpriz yapacağını duyurdu.

DAHA ÖNCE GÜLŞEN GİYMİŞTİ

Gülşen‘in daha önce konserinde giydiği sadece göğüs uçlarını kapatan siyah büstiyerden giyerek kamera karşısına geçen Aleyna Tilki, içeride cüretkar pozunu 3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınlayarak “Yakında sürpriz var” ifadesini kullandı.

Gülşen'e özenen Aleyna Tilki, sadece göğüs kafesini kapattığı kıyafetiyle poz verdi

SES TELLERİ YIRILDIĞI İÇİN ŞARKI SÖYLEMEYECEK

Sosyal medya hesabından sağlık durumuyla ilgili paylaşım yapan Aleyna Tilki, “Son zamanlarda çalıştırmam zor zamanlardan dolayı ses tellerim yırtılmış ve bir süre şarkı söylemeyecek. Yeniden söyleyene kadar şarkı performansımı izleyip sesimin değerini tekrar tekrar yürütüyorum” dedi.

Bir paylaşım yapan Tilki, bu sefer isim kaldırma tepkiyi ısrarla “Sahnelerimi götüren alan evini de hakkını helal etmem. Kalktığımda çocuk halimden çok daha güçlü kalkacağımı bilip telaşınızı ve korkularınızı saklayacak bir maskeye çıkarak” gözdağı verdi.

Gülşen'e özenen Aleyna Tilki, sadece göğüs kafesini kapattığı kıyafetiyle poz verdi

Ecem Altan

Aleyna Tilki Gülşen Magazin Haberleri

Yorum yapın