Geçen günlerde 2015-2017 yılları arasında evli kaldığı eski eşi Murat Dalkılıç ile polemiğe giren Merve Boluğur, , sonraki gün bir AVM’de yeni sevgilisi Mert aydın ile görüntülenmiş; kendisine eski eşini soran gazetecilerle gerginlik yaşamıştı. Merve Boluğur ve sevgilisi Mert Aydın yaşananların ardından aşk dolu pzolarını paylaşarak sosyal medyada gündem oldu. Şimdilerde ilişkilerine dolu dizgin devam eden Merve Boluğur-Mert Aydın çiften yeni bir aşk pozu geldi. Güzel oyuncuya sarıldığı, siyah beyaz bir fotoğrafı 35.3 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından yayınlayan DJ Mert Aydın, paylaşımına “İlk ve son aşkımsın” notunu yazdı.

Geçen günlerde 2015-2017 arasında evli bir kadınla eski eşim olan Murat Dalkılıç’ta Merve Boluğur, , sevgili gün bir AVM’de yeni sevgilisi Mert aydın ile görüntülenmiş; eskini soranlarla geçirilmiş eskimiş. Merve Boluğur ve sevgilisi Mert Aydın yaşananların içinde yaşadığı aşk dolu pzolarını paylaşarak sosyal gündem oldu.

Şimdilerde güzele dolu dizgin devam eden Merve Boluğur-Mert Aydın çiften yeni bir aşk pozu geldi.

Güzel oyuncuya sarıldığı, siyah beyaz bir fotoğrafı 35.3 bin takipçisi bulunan Instagram kanalın yayınlayan DJ Mert Aydın, “İlk ve oğlu aşkımsın” notunu yazdı.

Gecen gunlerde 2015 2017 yillari arasinda evli kaldigi eski esi Murat

Yorum yapın