Evli ve 10 çocuk babası adam, tanıştığı kadına 450 bin TL kaptırdı! Yayına çıkıp yardım istedi

Antalya Elmalı’da ikamet eden 10 çocuk babası Halis Ağca’nın başına gelenler, Esra Erol‘un kıyafeti ele alındı. Canlı yayına çıkan adam, sosyal medya ile tanışmak zorunda olduğu düşüncesi kadının 450 bin TL parasını nasıl kaptırdığını anlattı. Esra Erol‘dan yardım isteyenlerin anlattıkları programı izleyenleri de hayretler içinde bıraktı.

Evli ve 10 çocuk babası adam, tanıştığı kadın 450 bin TL kaptırdı!  Yayına çıkmak yardım istedi

“MESAJLAŞMA KISMINDA GÖRÜP SELAM VERDİM”

Yaklaşık 7 senedir sosyal medya kullanıcısı olduğunu ifade eden Halis Ağca, “Bir gün Facebook’ta mesajlaşma maçlarını, değerlendirmeleri gördüm. Selam vermek, başörtünün ona yakıştığını söyledi. İlk ‘Ne demek istediğini’ dedi. sonra teşekkür etti. Sonra ‘İlk adımı bir Erkeğinin atmasını isterim’ deyince ne demek istediğini sordu. “kullandı.

Evli ve 10 çocuk babası adam, tanıştığı kadın 450 bin TL kaptırdı!  Yayına çıkmak yardım istedi

“OĞLUMA GELİN OLARAK DÜŞÜNÜYORDUM”

Amacın hizmetini olan birine yardım etmek olduğunu ifade eden Ağca, YNT ile duygusal bir ilişkisi olmadığını eşinin kendisine oğluna gelin olarak almayı beklediğini de söyledi. Halis Ağca, YNT’nin sürekli bahaneler uydurup yanından para arasından de sözlerine ekledi. Yaşlı adam, para hesabının ET’ye ait olduğunu belirtti. ET’nin ise YNT’nin eşi olduğu ortaya çıktı.

Olayla ilgili bir yeni gelişme yaşanırken, şüpheli canlı yayına bağlandı. Esra Erol fotoğrafı Ağva, YNT’nin yüzünü ilk kez gördü.

Esra Erol Dergisi Güncel Haberler

Yorum yapın