Eğlence sektörünün verilerini analiz eden Socipol, Türkiye’nin dünyadaki en meşhur 30 ismini açıkladı. Listeye göre, Can Yaman Yaman 11 milyon isim arasında ortalama 4067. olarak Türk oyuncular arasında zirvedeki yerini aldı. Can Yaman bu gelişmeyle, Kıvanç Tatlıtuğ’un bir rekorunu da elinden aldı. Tüm zamanların IMDb ortalama sıralamasında liderlik açık ara Kıvanç Tatlıtuğ’a ait olsa da bu yıl 5. sıraya adını yazdırabildi. Öte yandan IMDb sıralamasında en hızlı yükselen isim ise “Yargı” dizisiyle ünlenen Pınar Deniz oldu. Ünlü oyuncuyu dizideki rol arkadaşı Kaan Urgancıoğlu takip ediyor.

Eğlence bölgesi bölümünü analiz eden Socipol, Türkiye’nin en ünlü 30 ismini açıkladı.

Listeye göre, Can Yaman Yaman 11 milyon isim arasında ortalama 4067. olarak Türk oyuncular arasında zirvedeki yerini aldı. Can Yaman bu gelişmeyle, Kıvanç Tatlıtuğ‘un bir rekorunu elinden aldı.

Tüm zamanların IMDb ortalama sıralamasında lider açık ara Kıvanç Tatlıtuğ’a ait olsa da bu yıl 5. sıradaki adını yazdırabildi. Öte yandan IMDb sıralamasında en hızlı yükselen isim ise “Yargı” dizisiyle ünlenen Pınar Deniz oldu. Ünlü oyuncuyu dizideki rol arkadaşı Kaan Urgancıoğlu takip ediyor.

Yorum yapın