Dün Survivor’da kim elendi? Survivor kim elendi?

Hayatta kalan All Star’ın dün akşam yayınlanan bölümünde olay yaşandı. Sürgün adasına giden Yunus Emre, Nagihan ve Gökhan Keser içinde SMS Yasinda en özel oyu alan yarışmacı Hayatta kalan‘a veda etti. Etiği öğrenilen Yunus Emre’nin verdiği sırtlan örneği ise dikkat çekti.

Hayatta kalan‘da bu hafta yetişmeyen gönüllü insanlarda yapılan oyda sürgünna gidene Yunus Emre olmuştu. Haftanın 2. dokunulmazlığını yapmakta iseler üzerinde yapılanlar üzerinde yapılan oylamada ikinci eleme aday olarak aday olarak adaya geçirilmiş.

Hayatta kalan‘da oğlu dokunulmazlığı ise ünlülerda yapılan oylamada takım arkadaşlarının sürgün adasına isim Nagihan Karadere olmuştu. Hayatta kalan‘da performans birincisi olan Yağmur ise haftanın 4. eleme adayı olarak Gökhan’ın adını söylemiş.

Hayatta kalan‘ın dün akşam düzenlenen bölümünde ada konseyi düzenlendi. Hayatta kalan‘da eleme adayları Yasin Obuz, Nagihan Karare, Yunus Emre Özden ve Gökhan Keser SMS gün boyunca yapıldı. Acun, oylama’ için Survivor 2022 elenen yarışmacının Yunus Emre olduğunu söyledi.

Yunus Emre’nin yaşadığını öğrenen Yasin ise arkadaşına sarılarak dökülüntü. Adadaki en yakın arkadaşa veda ifadesi zorlanan Yasin, Yunus Emre’ye uzun süre sarılarak ağladı.

Survivor All Star hayallerine veda eden Yunus Emre, “Sırtlanlar sürülerle avlanırlar. Ama asların kaplanların ailesinden başka ihtiyaç duyacağı kimse yoktu. Bu yüzden başım dik gitmek” yolunda kullanırlar.

Yunus Emre daha önce de sert çıkışlarından dolayı kez uyaran Acun Ilıcalı, yarışmacıya tercihlerde bulundu. Yunus Emre’nin olmuş biri olduğunu belirten Ilıcalı, “Sevdiğim bir yarışmacıydın. Bana göre erken elendin. Yaramaz ama sempatik birisin. O yaramazlığını biraz azsan sosyallıklar daha çok sevilen biri olursun. adın oldu” dedi.

survivorallstar2022.com – Gündem

Survivor, Gündem, Haberler

Yorum yapın