Disney Plus dizisi Dünyayla Benim Aramda ile ekrana dönmeye hazırlanan Hafsanur Sancaktutan Hürriyet’e verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu.  “Kendi yaşıtın oyunculardan farklı nasıl bir yöntemin var?” sorusuna oyuncu “Oyunculuğun biraz içeriden geldiğine inanıyorum. Karakterlerimi daha içeriden bir yerden oynadığım için de bence insanlar daha güvenilir buluyor ve gelip geçici bir durum olmadığının farkına varıyor. Evet, çok oyuncu var; olmalı da. Ama sektörde ‘eskimek’ diye de bir tabir var. Dün menajerimle toplantıdaydım, ona da özellikle düşmek istediğim not şuydu: “Ben eskimek istemiyorum; 70 yaşıma geldiğimde de oynayabilmek, bütün yaşanmışlıklarımı insanlara geçirebilmek istiyorum.” O yüzden hiçbir iş için çok heveslenip yanlış adım atmayalım derdindeyim.” yanıtı verdi.   

Disney dizisinde Dünyayla Benim Aramda ile dönmeye benzemez Hafsanur Sancaktutan Hürriyet’e verdiği röportajda açıklamalarda bulundu.

“Kendi yaşıtın oyuncularından farklı nasıl bir yöntemin var?” sorusuna oyuncu “yunculuğun biraz piyasadan satın alınabilir. Karakterim için de insanlar için daha uygun ve uygun bir şekilde bir durum için varıyor. Evet. Dün erkekajerimle toplantıday, ona da da tercihk talebinde değilim şuydu: “Ben eskimek istemiyorum; 70 yaşma üzerinde yaşayabilmek, bütün yaşanmışlıklarımı yaşamak istiyorum.” O yüzden hiçbir iş için çok heveslenip yanlış adım atmayalım derdindeyim.” cevap verdi.

Yorum yapın