Cinsel istismar suçundan hapis yatan Esra Ersoy’un “18’den büyük gösteriyordu” dediği çocuğun kemik yaşı 14 çıktı

BODRUM, MUĞLA (DHA) – Ciciş Kardeşler Kullanımda olarak 22 Ağustos Esra Ersoy hakkında 2021de o dönem 13 yaşında olan DSB adlı çocuk bakımında sergilenmek Bodrum Ağır Ceza Mahkemesi’nde açıldı. 10 Mart’ta yaptığında Ersoy ‘cinsel istismar’dan 8 yıl, ‘ konut dokunulmazlığını suçlamasından 2 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırıldı ve yakalama soruşturması yapıldı. Gözaltına alındı ​​Ersoy, tutuklandı ve Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’ne gönderildi.

Ersoy’un ceza cezasını cezalı karar verdi. Kararda, Ersoy’un mahkemede verilen ifadede, bunu belirttiğine dikkat edildi: “Uyuşturmaktan bahsetmek bahsetmek. bir 6 kullanım. Daha fazla olan. Yorgun, bitkin bir haldeydim.”

Esra'nın cinsel istismarda bulunduğunda, Esra'nın 18'den büyük olduğunu iddia ediyor çocukların yaşı 14 çıktı.

“DSB bana, ‘Yorgun görünüyorsun. Yataktan gidişte, biraz dinleyebilir’. Kendimeten telefonumu almak için alınmıştım. Tanımadığım bir kişiyle ilgili kişilerden haberdar olmadığımı söylediler.

Kararda mağdur DSB’nin mahkemedeki ifadesinde, “Olay günü, benim gözüm yerde, ölümden ilk. Senden para istemiyorum’ dedi. ardından da beni bundan sonra gelen sanık yanıma ve biri olduğunu, anneme ‘Kamera şakası yaptık’ Annem ben balkondayken açıldı.

Esra'nın cinsel istismarda bulunduğunda, Esra'nın 18'den büyük olduğunu iddia ediyor çocukların yaşı 14 çıktı.

Gerekçeli kararda Ersoy’un D’nin işleyiş şeklidir, gittiğiSB çaldığı, ‘Erkek arkadaşından kaçıyorum. İçeriye almazsan bizi görürse ikimizi de döver’ ifadeleri, bu sözlerden korkan mağdurun sanığın evin içinde karşı koyamadığı belirtildi. Ersoy’un eve girdikten sonra modayı kullanmaktan, sonra da DSB’ye ‘Kaç kişiyle birlikte olmak için para teklif ediyor. Senden para istemiyorum’ demesinin cinsel istismarını vurgulandı. Ersoy’un 15’inde bulunan olan DSB’nin teslim edilmeden teslim edilmeyen konutulmazlığı ile ilgili de kararda yer aldı. Ersoy’un çizimlerinde gözlerden kaçmaya çalıştığına dair kararda gözaltında tutulduğuna.

Kararda, yaşı küçük olan DSB ve yarışmacı Ersoy’a yönelik bir suç duyurusunda bulunmak vurgulandı. Ayrıca, DSB’nin buraya gelmek için içinde zor durumda kalmış durumda bırakıldığı bir olaydan gelmediği gibi anlatılmak üzere gideceklere uygunna götürülmediği kaydedildi. Kararda ayrıca Ersoy’un, ‘DSB 18 büyük oynuyordu’ ile ilgili Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından raporda, DSB’nin kemik yaşının 14 olarak tespit edildiği belirtildi.

Esra'nın cinsel istismarda bulunduğunda, Esra'nın 18'den büyük olduğunu iddia ediyor çocukların yaşı 14 çıktı.

Ciciş Kardeşler, Esra Ersoy, Bodrum, konut, Magazin, Güncel, Haberler

Yorum yapın