Chaby elendi mi? Survivor Chaby neden yok? Survivor Chaby neden yarışmıyor?

Survivor 2023’te ünlüler takımındaki yaprak dökümü devam ediyor. Oylama sonucu Ümit Erdim, sağlık sorunları nedeniyle Berdan Mardini ve ada koşullarına dayanamadığı için Seçkin Piriler’in yarışmayı bırakmasının ardından ünlü şarkıcı Yusuf Güney de adadan ayrıldı. Chaby’i yarışmada göremeyen, Chaby neden yok? girmeye başladı. Peki, Chaby elendi mi? Survivor Chaby neden yok? Survivor Chaby neden yarışmıyor? Detaylar haberimizde…

HAYATTA OLAN OĞUL BÖLÜM KİM ELENDİ?

Acun IIlıcalı, 29 Ocak günü ada konseyinde çarpıcı bir şekilde bulunarak Yusuf Güney’in yarışmasına devam ettiğini açıkladı. Ilıcalı, ”Kırmızı takımı için bugün itibariyle bir kayıp daha yaşanıyor. Yusuf Güney Survivor’a devam edemeyecek. Bu sene tam anlamıyla bir direnç senesi oldu ve olacak. Şartlar çok zor olacak. Bu sene daha önce de koruyucular gibi akıl oyunları ile askerlerin mental, psikolojik ve akıllarını kullandıkları sezon. Yusuf Güney de seninle vedalaşmak için yanınıza gelecek.” ifadesini kullandı.

CHABY ELENDİ Mİ?

Survivor yeni bölümde Chaby’i göremeyen kullanıcılar “Chaby neden yok?” elindekileri araştırıyor. Chaby, geçmiş gün yapılan oylama sonrasında yokluk Adasına gitmiştir.

Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın