Cemal Can Nisa neden küstü? Nisa ile Cemal Can küs mü?

Cemal Can Nisa neden küstü? soru merak ediliyor. Survivor yarışmasında Nisa Bölükbaşı ile çok yakın arkadaş olan Cemal Canseven’in yarışmadan sonra Nisa ile görüşmelerinin yedilerine dikkat çekti. Nisa Bilic Danla Bilic’i gerçekleştirmek için ile görüşmediği ileri sürülen Cem, “Her şey yansıdığı gibi değil” demişti. Peki, Cemal Can Nisa neden küstü? Nisa ile Cemal Can küs mü? İşte bizim haberimizde…

Survivor yarışmasıyla ünlenen Cemal Can Canseven, yakın arkadaşı Danla Bilic’in doğum günü kutladığı gece mekan gösterileri yanıtladı. Hayatta kalan’da bir olsun olmasın Nisa ille Danla Bilic için için görüşmediği ileri sürülen Cemal Can, ‘Nisa Hanımla görüşmenizi Danla Bilic mi?’ sorusuna yönelik “Bitmesinin temelini alınamıyor mu? Her sosyal medyada yansıdığı gibi değil. Görüşüyoruz” demişti.

Cemal Canseven, bu Nisa ile küs gelebilmiş oldu. Ancak iki kişilik isim Survivor’un finalinde, yarışmaya başladı.

Canseven, 25 Mayıs 1995 tarihi İzmir’de geldi. Anne tarfından aslen Rizeli, baba tarafından da Selanik Göçmenidir. Üniversie için okumak için İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı İletişim Bölümü’nde eğitim gördü. Ancak İstanbul’daki asıl amacı model organizasyonu.

Bir dönem okulu dondurup Dj’lik kursuna giden Censever, Danla Bilic ile hakkındaki videolar ile tanındı. Sosyal ilişkiler ikilinin resimlerine rastlamak mümkün. Cemal Can’ın burcu ikizler, boyu 1.86 cm, kilosu ise 82’dir. Genç yetenek – Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında 14 Temmuz günü yapılan finalda şampiyon oldu.

survivorallstar2022.com – Gündem

Cemal Can Canseven, Nisa Bölükbaşı, Gündem, Magazin, Haberler

Yorum yapın