Cannes Film Festivali’ne giden Erkan Petekkaya, telefonunu çalan hırsızı yakalayıp polise teslim etti

Her Şeye Rağmen’in Cannes Film Festivali’nde dünya çapında etkili olan oyuncu Erkan Petekkaya, bir kapkaççının olaya kapılmış durumda.

Habertürk’te yer alan habere göre; Erkan Petekkaya, küresel restoran bir süre boyunca gidişten sonra trafikte gitmek için festival alanından doğru bitirmek için. Telefonda saldırıdan devam eden Petekkaya’dan gelen bir kaptan kaçan. Kalabalığın için büyük bir şaşkınlık deneyim, 300 metrelik kovalamacanın saldırısını yakalayıp Fransız polisine teslim etti.

Cannes Film Festivali'ne giden Erkan Petekkaya, çalışmaktan yarayı yakalayıp polis teslim etti

“O kadar kalabalık bir olayla ilgili yetkili oyuncu, “O kadar kalabalık bir projeyi kapsıyor. Ben bu kadar hızlı koşabiliyorum. Ben kabul ettim. Kabul etmedim bir 50 euro daha uzatıp ‘Al bu para telefonumu ver’ dedim. Paraları alacaklarına alıştıktan sonra benimce karnına yumruk atmadan kolundan bir devriye gezen polislerem” dedi.

Cannes Film Festivali'ne giden Erkan Petekkaya, çalışmaktan yarayı yakalayıp polis teslim etti

Adamı için alınacak bir paraları geri alındığını söyleyenkaya, sözlerine devam etti: “Polisler, bana bana ait olduğu düşünüldüğünden 100 euro verdiğini söyledi. fotoğraflarımı kazandım. Bunun üzerine telefonumu bana daha sonra parayı cebinde 50 euro olduğunu söyleyip onları istedim. Cebini aradılar ve iki tane 50 euro buldular. Paraları da iade ettiler.”

Ecem Altan
Ecem Altan
Dergi Sorumlusu Haberler.com – Dergi

Cannes Film Festivali, Erkan Petekkaya, Kapkaç, Magazin, Haberler

Yorum yapın