Buse Plan kimdir? Buse Plan kaç yaşında, nereli? Buse Plan hayatı ve biyografisi!

Otobüs Planı, Survivor 2023 kadrosunun açıklanmasıyla birlikte merak edilen isimler arasında yer alıyor. Diğer Survivor 2023 askerleri gibi Buse Plan kullanıcı bilgileri de hükmünün gölgesinde merak ediliyor. Peki, Buse Planı kimdir? Buse Plan kaç yaşında, nereli? Buse Planı hayatı vebiyografisi nedir? İşte detaylar haberimizde…

OTOBÜS PLANI KİMDİR?

Buse Planı, Survivor’un 2023 kadrosunda bulunmaktadır. Buse Planı, 1995’te dünyaya gelmiştir. Buse Plan, 2016’da Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya bölümünden mezun olmuştur. Sosyal Medya fenomenidir. Youtube ve Instagram üzerinden paylaşımlarını yürütüyor. Spor’a ilgi duyan Plan; kaykay, snowboard, wakeboard, surf yapmaktadır.

Buse Planı kimdir?  Buse Plan kaç yaşında, nereli?  Buse Planı hayatı ve biyografisi!

Buse Plan Dominik’e gitmeden hemen önce sosyal medya üzerinden şu sözler paylaştı;

Buse Plan anlatımında, “Dostlar ben gidiyorum. 10 seneyi aşkındır sosyal ortamlarda kendi tarzımda içeriklerimi ürettim. Aranızdan birine motivasyon olabilmek bana çok iyi hissettirdi. olmaya devam edicem.Sosyal medyanın dışında da egzotik deneyimlere uzandığım bir serüvene doğru yola çıkanum bu gece.

Ne yaptıysam bir kıymetini duyumsadı, geçmiş her nefese, sahip olduğu her şeye minnet duyarak devam ediyor. duygusalım son bi kaçamaklar; size söz dinlediğiniz güveninizi boşa çıkaracağım. Kendimi her gün geliştirdiğim bilinmezlikte beni daha iyi tanıyacaksınız. Ait olduğum doğayla daha da bütünleşicem. Sizlerle daha derin bağları kuracağız. Size söz tüm limitlerimi zorlayacağım; tatile değil onların en büyük deneyimine gidiyorum. konsantrasyonu iyi bakın! Seni seviyorum. Özgür kız, özgür ruhu Dominik’e taşımaya gidiyor.”

Sümeyye Trabzon

Buse Planı Gündem Magazin Haberler

Yorum yapın