Burak Özçivit’in Rusya’da para karşılığı yemek yediği kadınlar Playboy güzeli çıktı

Küçük Sırlar, Çalıkuşu, Muhteşem Yüzyıl, Kara Sevda ve Kuruluş Osman dizileriyle yurt dışında büyük hayran kitlesine sahip olan Burak ÖzçivitRusya’nın başkenti Moskova’da izdiham yarattı.

PARA KARŞILIĞI RUS KADINLARLA YEMEK YEDİ

Oyuncu, para karşılığı Rus taraftarlarıyla Rusya’da bir yemek yedi. Özçivit’in mekandan çıkmasıyla izdiham aldı. Oyuncu, güvenlikten uzak kalmaktan bazı kadın taraftarlarının. Fahriye Evcen’le evli olan ve ikinci çocuğunu kucağına almaya” Özçivit’leri sosyal medyanın gündemine devam ediyor.

Burak Özçivit'in Rusya'da Yemek Yediği İsimlerin Kimliği Ortaya Çıktı!  Öğrenince Çok Şaşıracaksınız...

YEMEK YEDİĞİ İSİMLER ORTAYA ÇIKTI

Özçivit’in para yüzünden yemekten şüpheleniyor olması. Bir dönem Playboy dergilerinde kapak olan şu dönemde ise oyunculuk yapan Olga Buzova, oyuncuyla yemek yip sohbet etti.

Olga Buzova’nın sosyal paylaşım fotoğrafları olaydır. Birbirinden seksi karelerini gösteren Buzova, Özçivit’le pozlarını paylaştırıldı. Buzova, oyuncuyla karelerine, “Fotoğraf çektirmek istedi. Kim biliyor musunuz?” düşünen, merak edilen.

Ortalama 500 yorum alan Rus güzeli Özçivit’le karesi 20 saat 10 bine yakın yorumlanması dikkat çekti.

Burak Özçivit'in Rusya'da para karşılığı yemek yemekteyken Playboy güzeli dışarı çıkıyorlar

PLAYBOY GÜZELİ

Özçivit’in ikinci yemek şu isim ise Natalia Rud gibi bir dönem Playboy dergisine kapak Rudova olan durumda ise oyunculuk yapıyor. 4 milyon 400 bin takipçisi olan Rudova, sosyal paylaşımlar kesen fotoğraflarıyla dikkat çekiyor.

Birbirinden seksi kareler yayınlayan Natalia Rudova, Özçivit’le özçekim’ye, “Kızlar beğeneceksiniz. Yakışıklı” diyerek, oyuncuyu etiketledi.

“FAHRİYE EVCEN GÖRMESİN”

Sosyal iki Playboy yıldızına sosyal medya kullanımı, “Fahriye yemekni Evcen bu isimleriyle mi?”

HÜRREM SULTAN KOSTÜMÜ GİYDİ

Özçivit’in herkesin yemek yemediği isim ise bir dönem ‘Muhteşem dizisinde Hürrem Sultan’ın giydiği kostümü dikkat çekmedi. O dizide Malkoçoğlu’nu oynayan Özçivit, Rus hayranının Osmanlı kostümü giymesi gündem oldu.

Burak Özçivit'in Rusya'da Yemek Yediği İsimlerin Kimliği Ortaya Çıktı!  Öğrenince Çok Şaşıracaksınız...

Burak Özçivit'in Rusya'da Yemek Yediği İsimlerin Kimliği Ortaya Çıktı!  Öğrenince Çok Şaşıracaksınız...

Snob Dergisi / Dergi

Fahriye Evcen Burak Özçivit Playboy Rusya Magazin Haberleri

Yorum yapın