Birlikte program yapan Seren Serengil ve Bircan Bali canlı yayında birbirine girdi

Günlerdir Amerika’da olduğu için sunuculuk yaptığı Söylemezsem Olmaz çıktısını yer almayan Seren Serengil, bugün canlı yayına döndü. Günler sonra programdan çıkan Serengil, kendi yokluğunda canlı yayında halay çeken Bircan Bali ve Arto Dalga’ya göndermeye başlayınca yoga yapanlar bir anda yükseldi.

“ŞEN VARKEN DERT ÇEKİYORUZ”

Programın açılışında Seren Serengil’in “Ben yokken yeterince programda halay çekiyorsunuz” çıkışında sinirlenen Bircan Bali, “Sen varken de dert çekiyoruz” diyerek tepki gösterdi. Bali’nin sözüne sinirlenen ve yüz ifadesini kullanırken Serengil ise “Sözümü kesme, ben konuşuyorum. Sözümü lütfen kesme” ifadesini kullandı.

Birlikte program yapan Seren Serengil ve Bircan Bali canlı yayında beraber girdiler

BİRCAN BALİ SİNİRLENDİ

Serengil’in yanındaki emir kipiyle konuşmasına tahammül edemeyen Bircan Bali, “Efendim? Ben de konuşuyorum şu an. Lütfenli konuşuyorsak iyi olur emir kiplerini bırakalım onlar Amerika’da kaldı” dedi. Sözlerine devam eden Seren Serengil, programın içeriğinden bahsetmeden takipçisi olduğu sokak köpekleri şiddet olayıyla ilgili gidişatı aktarırken Bali’nin surat ifadesinde de dikkatlerden kaçmadı.

Programın diğer sunucusu Arto Dalga ise ikilinin arasındaki tartışmaya sessiz gitmeyi tercih etti.

Ecem Altan

Seren Serengil Bircan Bali Magazin Haberler

Yorum yapın