Bir süredir dizi çekimi için şehir dışında olan Bülent Şakrak ile Ceyda Düvenci’nin evliliğinde kara bulutlar dolaştığı ve çiftin boşanacağı iddia edilmişti. Ceyda Düvenci’nin sosyal medya paylaşımları ise ayrılık iddialarını bir kez daha alevlendirdi. Çok geçmeden çiftten iddiaları yalanlar nitelikte yeni fotoğraflar geldi. Bülent Şakrak Instagram sayfasında nakliye araçlarının fotoğrafını paylaştı. Birkaç saat sonra Ceyda Düvenci de eşi ve oğlu ile yer aldığı kareyi “Bunu da becerdik sevgili… Aferin bize… Yorulduk ama değdi be… #evimizdeyenihayat” notu ile Instagram sayfasında paylaştı.

Bir eski sevgililer dizi almak için şehir dışında olan Bülent Şakrak ile Ceyda Düvenci‘nin evliliğinde kara bulutlar dolaştığı ve çiftin boşanacağı iddia edilmişti. Ceyda Düvenci’nin sosyal medya paylaşımları ise ayrılık iddialarını bir kez daha alevlendirdi. Çok çiftten iddiaları yalanlar niteliğinde yeni fotoğraflar geldi.

Bülent Şakrak Instagram sayfasında nakliye araçlarının ayrıntılarını paylaştı. Birkaç saat sonra Ceyda Düvenci de eşi ve oğlu ile yer aldığı kareyi “Bunu da becerdik sevgili… Aferin bize… Yorulduk ama değdi be… #evimizdeyenihayat” notu ile Instagram sayfasında paylaştı.

Yorum yapın