Beria Özden, Yunus Emre ile boşanacağı söylentisini yalanladı

TV8’de yayınlanan Survivor All Star’ın en çok cezalandırılan yarışmacılarından biri olan Yunus Emre, çoğu zaman Aleyna’yla olan yakınlığıyla gündeme geliyor. Eşinin “uzak dur” uyarılarına rağmen devam eden Yunus Emre’nin evliliğinin biteceği iddia edildi. Boşanma kararı aldığı konuşulan Beria Özden’den yanıt gecikmedi.

AŞKINI BAĞIRDI

Survivor’da Yunus Emre’nin Aleyna ile yakınlaşmasını sürdürmesinin ardından Beria Özden’in Instagram profilinden eşinin baş harflerini silmesi boşanma iddiasını gündeme getirdi. Haberin ardından Instagram hesabından Yunus Emre’nin doğum gününü kutlayarak, “İyi ki doğum günün kutlu olsun” yazdı. Beria Özden’in boşanma iddiasını da “Söylentilere ve tuhaf haberlere inanmayın” diyerek yalanladı.

“ALEYNA’DAN UZAK DURUN” DİYORUZ BENİ UYARIYORDU

Geçtiğimiz haftalarda hamile olduğunu açıkladıktan sonra düşük yapan Beria Özden, eşini Aleyna konusunda uyararak şunları söyledi: haberler vs. İşte hakkınızda farklı dedikodular… İşte bu yüzden Aleyna hakkında böyle bir şey yazdım çünkü orada aşık olduğunuz ama adada farklı şeyler yaptığınız çok tuhaf bir haber… Kimse kabul etmeyecek bu tür olaylar… Her şeyden önce size güveniyorum” dedi.

Beria Özden, Yunus Emre'den boşanacağı yönündeki dedikoduları yalanladı

Beria Özden, Yunus Emre'den boşanacağı yönündeki dedikoduları yalanladı

Beria Özden, Yunus Emre'den boşanacağı yönündeki dedikoduları yalanladı

Ecem Altan

Survivor All Star Televizyonu Dergisi Haberleri

Yorum yapın