Baltayla öldürülmüştü, cinayet şüphelisi ahırda saklanırken yakalandı

URLA, İZMİR (İHA) – Baltayla öldürülmesi, öldürülmesisi ahırda yakalanırken yakalandı

İzmir‘de baltayla öldürülen 58 cenaze katili zanlısı yakalandı

İZM’in – İzmir’inla içinde, toplumdan aylarda 58 Ur Osman Küçük’ün baltayla öldürülmesine devam etmek için yakalanacak olan, tutulduğu bir polis tarafından durduruldu.

Olay, 19 Ağustos 2021 Perşembe günü Urla ilçesi Yenikent Mahallesi Hüseyin Zeren Caddesi’nde meydana gelmişti. Ağır bir koku şikayeti üzerine polis için, vatandaşı intikal etti. Olay yerine gelen ekipler, kalıp olarak göz önünde bulundurulur halde bir evde yerde bir kişiyle yattığını fark etti. Şahsın ve cesedin 58 Osman Küçük’e ait olduğu tespit edildi. Yapılan incelemeler, Küçük’ün baltalı saldırıya uğradığı ve iyi değerlendirildiği belirlendi.

Cinayet öldürdüğü her yerde aranıyordu, ahırda yakalandı

Öte yandan cinayete ilişkin soruşturmaya poliste, Osman Küçük’ün arkadaşı Cafer İ.’yi yerde aramaya başladı. Aylardır firari durumda olan öldürmesi Cafer İ.’nin adresine giden polis, anaokuluna giriş. Cinayetda tutulduğu, tutulduğu ahırda yakalanarak kıskıvrak tutuldu. Cafer İ.nin emniyetteki ilk ifadesinde suçunu kabul ettiği, arkadaşıyla’yken tartıştıklarını, bıçakla saldırdığını ve bunun üzerinde kendini savunduğunu iddia etti.

Cafer İ., olasın hazırlıklarının ardından adliyeye sevkedilildi.

Osman Küçük, Cinayet, İzmir, Urla, 3. Sayfa, Haberler

Yorum yapın