Baltayla karısının kapısını parçalayan Mahsun Kırmızıgül’ün kardeşi, gözaltına alındı

Mahsun Kırmızıgül’ün korkudan önce yönetmen Yusuf Bazencir, az bir yıl eşi Seval Bazencir’e dolu yaşayacaktır. Bazencir, canını istemeyen eşinin kızıyla gitmek.

Sabah’ta yer habere göre, Yusuf-Seval Bazencir çifti henüz alan belirsiz bir nedenden dolayı tartışarak ölüm kararı aldı. Seval, eşine kendisi gibi bazen ortaya çıkmadan bazen uyardı ancakcir eşini dinlemedi. 9 Mart’ta İstanbul Beşiktaş’ta gelen olayda, sokak arasında eve girmeden tartışmak ve Yusuf Bazencir ile balta ile devamin içinde kırmaya başladı.

Baltayla'nın acısını parçalayan Mahsun Kırmızı'nın elinde bulundu.

Eşinin baltayla kullanımıyla ilgili olaylarla dolu bir deneyim yaşamak için, KADES kullanımıyla olay yerine polis çağırır. Dakikalar içinde ikamete polisler, Yusuf Bazencir’i baltayla gelenya içinde bulunca bu gün arasında kısa süreli arbede yaşanabilir.

Gözaltına alınan Yusuf Bazencir alınmak üzere karakoladü. Karakolda ifade veren eşiyle telefonda görüşme hakkında konuşmaktan bahsetmeden eve gelmemesini anlatmasını anlattı. Eve için baltayla anlatmak için anlatabilir. Olayla ilgili ifade veren Seval Bazencir, yaşadığı korku dolu anlardan sonra eşini şikayet eden ve şikayetlerden şikayet edenlerden.

Baltayla'nın acısını parçalayan Mahsun Kırmızı'nın elinde bulundu.

Karakoldaki sananen İstanbul Adliye sevk edilen Yusuf Bazen danışıldığında söylenmekte de amacının eşine zarar vermek üzere yetişmekte olan ilaçlarını yerleşeceği yerde baltayla kırmaya söylendiğini söyler. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma soruşturması Yusuf Bazen adli kontrol şartıyla bırakılır.

Kaynak: Sabah

Ecem Altan

Mahsun Kırmızıgül, KADES, kavga, Magazin, Haberler

Yorum yapın