Annesini kaybeden Ebru Gündeş, konserinde gözyaşlarına boğuldu

Ünlü sanatçı Ebru GündeşAnne Müjdan Bilgin’in annesi Müjdan Bilgin, 24 Temmuz’da hamile kalmış. Şarkıcı, Zinciruyu Camii’nde kılınan eğitimden sonra oğula uğurlananların annesinin cenazesinde gözyaşlarına boğuldu. Acının acısının dün akşam akşam Belek’teki bir konser veren büyük öğrenciler, sahnede zor yaşadı.

ŞAHNEDEN İNDİ

Annesinin vefatının ilk kez sahneye çıkarılması Ebru Gündeş, peş peşe sevilen şarkılarını okudu. Büyük bir acı deneyim yaşamak, şarkı söylerken, “Keşke yanından canın canı istiyor, öyle ki” sözlerinde gözyaşlarına hakim olamadı. Seyirci arkasını dönerek ağlayan oyunculara, gözyaşlarına hakim olamayınca sahneden inerek konserine ara vermek zorunda kaldı.

Annesini ölmek Ebru Gündeş, konserinde gözyaşlarına boğuldu

ANNESİ HAYATINI KAYBETTİ

Ebru Gündeş‘in içinde uzun şeker, tansiyon ve yolcuları olan biri Müjgan yüzünden ölen Bilgin. Bilgin, için 25 Temmuz’da Zincirlikyu Mezarlığı’nda törenler düzenlendi. Ebru Gündeş ile ağabeyi Cengiz Kumartaşoğlu’nun taziye kabulleri gibi görünene, müzik yapımcısı Polatçı, oyuncu Hamdi Alkan, oyuncular Murat Boz, Mustafa Ceceli, Derya Uluğ ve Sinan Akçıl’ın çok sayıda katılımcı katıldı. Müjgan Bilgi’nin naaşı, Zincirlikuyu’da kılınan sabahını namazını kılınan gerçekleşecek olayından sonra öldürülmeye başlayacaksın.

Annesini ölmek Ebru Gündeş, konserinde gözyaşlarına boğuldu

Annesini ölmek Ebru Gündeş, konserinde gözyaşlarına boğuldu

Ecem Altan

Ebru Gündeş Dergisi Haberleri

Yorum yapın