Acun Ilıcalı, en büyük hayallerinden birini gerçekleştirerek 19 Ocak 2022’de İngiltere Championship ekiplerinden Hull City’i aldı. “Tek aile, tek rüya” mottosuyla çıkılan bu yolculuğun 1. yıl dönümünü özel bir video paylaşarak kutlayan Ilıcalı, taraftarlara yolladığı mesajında “Benim için hayallerimi gerçekleştirdiğim bir yıl oldu. Bu yılın her anından çok keyif aldım. Bu şehrin ve insanlarının bana gösterdiği sıcaklık ve sevgi paha biçilemez. Geldiğim günden beri hep beraber güzel bir yolda ilerliyoruz. Eminim ki birçok mutluluğu beraber yaşayacağız. Bana inanıp beni desteklediğiniz için teşekkürler.” dedi.

Acun Ilıcalıen büyük hayallerinden biri gerçekleştirerek 19 Ocak 2022’de İngiltere Şampiyonası ekiplerinden Hull ŞehriAldım.

“Tek aile, tek rüya” mottosuyla çıkılan bu yolculukn 1. yıl dönümünü özel bir video paylaşarak kutlayan Ilıcalı, taraftarlara yolladığı mesajda “Benim için hayallerimi gerçekleştirdiğim bir yıl oldu. Bu yılın her anından çok keyif aldım. Bu şehrin ve insanların bana sıcaklığı ve Sevgi paha biçilemez.Geldiğim günden beri hep beraber güzel bir yolda ilerliyoruz.Muhtemelen ki birçok mutluluk birlikte yaşayacağız.Bana inanıp beni desteklediğiniz için teşekkürler.” dedi.

Yorum yapın