Acun bile yatıştıramadı, Survivor’da ortalık karıştı! Nisa ile Nagihan’ın kavgasına Demet Akalın da dahil oldu

Tüm heyecanıyla devam eden Survivor All Star’ın fragmanına Nisa ve Nagihan arasındaki ilişkiyle ilgili tartışmayı vurdu. İkili iletişimin sessiz kalamayan ünlü şarkıcısı Demet Akalın da sosyal medyadan konuyla ilgili paylaşımda bulundu.

Yarışmada Nagihan, çirkin, çirkef ve yalancı denilmesine kızdı. Survivor Nagihan konuşmasında ”Benim nevrim. Kimse kusura bakmasın. Her şeyi göze alarak geldim. Lütfen kimse bana yalancılıkla iftirasın. Biz buranın külünü kullanıcısını yutmuş insanlar. Tahminen idolüyümdür burada” dedik.

Acun Ilıcalı, Nagihan’ı sakinleştirmeye çalıştı. Yaşanan olaylar sonrasında Acun Ilıcalı, ‘Konseyi hemen noktalıyorum’ dedi.

Survivor fragmanında ise Nisa’nın ”Daha önce öğrenmeyi öğrenir. Doping testinden yakalandın ya…” demesi gündem oldu. Nagihan ise, ”Ben dopingden yakalanmadım. 11 yıllık rekorum hala orada bekliyor” yanıtını verdi.

Nisa’nın bu iddiası sonrası Demet Akalın hemen paylaşımda bulundu. Sıkı bir Survivor seyircisi olan Demet Akalın Nagihan’ı koruyarak “Hatalı çıkış doping” notuyla eski bir tanıştığı yerde değil.

Acun bile hafifletemedi, Survivor'da ortalık karıştı!  Nisa ile Nagihan'ın kavgalarına Demet Akalın da dahil oldu

survivorallstar2022.com – Dergi

Nagihan Karadere, Nisa Bölükbaşı, Acun Ilıcalı, Demet Akalın, Survivor, Magazin, Haberler

Yorum yapın