6 yaşındaki kızın evliliğini Aleyna Tilki üzerinden savunan şahıs ünlü şarkıcıyı çıldırttı: Hepiniz potansiyel suçlusunuz

İsmailağa Cemaati’ne bağlı Hiranur Vakfı’nın yöneticisi Yusuf Ziya Gümüşel’in 6 yaşındaki kızı HKG’yi evrdiği ve HKG’nin evlirildiği şahıslar tarafından saldırgan cinsel taciz iddiası Türkiye’de infial yaratmaktadır. Sosyal ortamlardan düşmeyen düşünmeye ilişkin pek çok vatandaş da yolcuları dile getirdi.

Yapılan bir paylaşım ise Aleyna Tilki‘yi çok sinirlendirdi. Söz konusu paylaşımda, “15 yaşındaki Aleyna Tilki yarı açık sarhoş masasına meze olunca sanat. 18 yaşındaki hafız evlenip yuva kurunca çocuk” ifadeleri yaşıyor.

6 yaşındaki evli evliliğini Aleyna Tilki üzerinden savunan şahsı ünlü şarkıcıyı çıldırttı: Tüm potansiyele sahipsin

Tilki, “15 yaşımdaki halime meze diyebilecek kadar vicdansız ve her sakallının masumiyetini savunacak kadar eğitimsizsiniz… O yavrunun başına neler geldiği ortada. Konuyu nasıl başka bir çocukluk hikayesiyle çarpıtmaya çalışırsınız?

Sözlerini sürdüren ünlü şarkıcı, “6 yaşında bir yürütmeyi savunmanın dinle, siyasetle, eğitimsizlikle bile doğrudan bir ilgi olamaz! Bu sapklık ve saf kötülüktür. Açıklaması yok… En ağır cezayı bunu savunanlar da almalı!” kullanım kullandı.

6 yaşındaki evli evliliğini Aleyna Tilki üzerinden savunan şahsı ünlü şarkıcıyı çıldırttı: Tüm potansiyele sahipsin

Haberler.com / Emre İliksiz – Magazin

Aleyna Tilki Magazin Haberler

Yorum yapın