2023 Survivor panorama ne zaman başlayacak? Survivor panoramayı kim sunacak?

Survivor yeni sezonun başlamasıyla birlikte yardımcıları kadar beraberinde yayınlanacak olan programlar da merak konusu oldu. Her yıl Tv8 ekranlarında hafta içi yayınlanan Survivor panorama programı bilindiği üzerine Survivor Adasında meydana gelen biten bölgede uzman isimler ile yorumlayıp analiz eden televizyon programı. Programın izleyicileribu yıl Survivor panorama mı olacak? Survivor panorama ne zaman başlayacak? Survivor panoramayı kim sunacak? Sorularının yanıtını araştırıyor. Detaylar haberimizde…

SURVİVOR PANORAMA NE ZAMAN,SAT KAÇTA,HANGİ KANALDA OLACAK?

Survivor Panorama 2023’ün hemen her günü TV8 ekranlarında yayınlanacak. Hafta içi her gün saat 13:45’te başlayan Survivor Panorama, cuma günü ekranlarda olmayacak. Pazar günü ise saat 10:00’da tekrar bölümü yayınlanacak.

2023 SURVİVOR PANORAMA SUNUCUSU KİM?

Survivor’da daha önce üç kez yarışan ve ardından Panorama sunuculuğunu üstlenen Hakan Hatipoğlu, eski yıllarda olduğu gibi bu yıl da Survivor Panorama ekibinde yer alacak. Programın koltuklarından biri de Kemal Özkanlı’nın olacak. Ayrıca geçmiş dönemlerin sevilen oyuncularından Evrim Keklik ve Ayşe Yüksel de yorumlarıyla Survivor Panoramaya renk katacak.

Survivor 2023 Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın