Zuhal Topal’la Yemekteyiz Damla kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm yarışmacıları, 566. Bölüm fragmanı İZLE

Zuhal Topal'la akşam yemeği yiyoruz.  Damla kimdir?  Zuhal Topal'la Yemekteyiz son bölüm yarışmacıları 566. Bölüm fragmanını İZLE

Bu hafta Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen ve mutfak yeteneklerini sergileme fırsatı bulan yarışmacılar arasında Damla Sarıkaya da yer alıyor. Yemekteyiz programının 114. haftasında yarışacak olan Damla, mavi saçları ve neşeli tavrıyla dikkat çekiyor. Peki bu enerjik yarışmacı kim ve onu daha yakından tanımaya ne dersiniz?

YEMEKTEYİZ’İN RENKLİ RAKİBİ DAMLA SARIKAYA KİMDİR?

18 Kasım 1992 doğumlu Damla, 32 yaşında ve Konyalıdır. Bekar olan Damla, müzik dünyasında çok yönlü bir sanatçı olarak biliniyor. Müzisyen, opera sanatçısı, besteci, müzik öğretmeni gibi pek çok alanda öne çıkan bir isim.

Eğitim hayatına Erdemir Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü’nde başlayan Damla, daha sonra müzik eğitimine Marmara Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi’nde devam etti. Profesyonel müzik kariyerine 2005 yılında flüt ve piyano dersleri alarak başlayan Damla, aynı zamanda dans ve buz pateni gibi aktivitelerle de ilgilenmektedir.

Oyunculuk hayalleri de kuran Damla’nın renkli kişiliği Yemekteyiz programında izleyiciler tarafından merakla takip ediliyor.

Zuhal Topal'la akşam yemeği yiyoruz.  Damla kimdir?  Zuhal Topal'la Yemekteyiz son bölüm yarışmacıları 566. Bölüm fragmanını İZLE

DAMLA SARIKAYA’NIN INSTAGRAM HESABI

Sosyal medyada da aktif olan Damla, Instagram’da @damlasarikayamuzik kullanıcı adıyla yer alıyor ve 279 kişi tarafından takip ediliyor. Yemekteyiz programındaki performansıyla daha fazla kişinin dikkatini çekecek olan Damla’nın Instagram hesabı, yarışma süresince daha da popüler hale gelebilir.

DAMLA SARIKAYA’NIN YEMEKTEYİZ YOLCULUĞU

Yemekteyiz programında birincilik için yarışacak olan Damla, mutfakta sergileyeceği becerilerle rakiplerini geride bırakmayı hedefliyor. 18-22 Mart tarihleri ​​arasında yayınlanacak bölümlerde Damla’nın yemek yapma yeteneği ve yaratıcılığı ön plana çıkacak. Mavi saçları ve güler yüzüyle tanınan Damla, yarışma boyunca hem lezzetli yemekleri hem de sıcak kişiliğiyle izleyicilerin kalbini kazanmaya aday.

ZUHAL TOPAL 566. BÖLÜM FRAGMANI İLE AKŞAM YEMEĞİYİZ

Yorum yapın