Zorlu PSM’nin sahne arkasında doyasıya muhabbetle eğlenceli dakikaların yaşandığı ‘Kuliste Röveşata’ programının yeni bölümü, Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlandı. Editörlüğünü Kutsal Motor ekibinin yapıp Zeynep Ocak’ın sunduğu ‘Kuliste Röveşata’nın yeni bölüm konuğu ise Demet Sağıroğlu oldu. Bunalımdayken sosyalleşen biri değilim! Demet Sağıroğlu, Zeynep Ocak’ın “Bunalımını nasıl atlatırsın?” sorusuna “Çok ağlarım, bir şeyler yazarım, kimseyi aramam, telefonlara da çıkmam, dizi-film de izlemeden atlatana kadar tek başıma geçiririm. Atlattıktan sonra da bu konuların bende bittiğini kendime hatırlatırım, eskiden de bu konuların olduğunu, bu meselelerden nasıl çıktığımı anımsayıp kendimi motive ederim.” yanıtıyla samimi paylaşımlarda bulundu.  Elton John’un arka vokali olmak isterdim Zeynep Ocak’ın “Eğer bir gün arka vokal olsaydın hangi sanatçının arka vokali olurdun?” sorusuna duraksamadan “Elton John” yanıtını veren Demet Sağıroğlu, programın sonundaki sevilen performans bölümünde Zeynep Ocak’ın ses ve kulak performansını ölçmek için ritim çalışması gerçekleştirdi. Eğlenceli anların yaşandığı hızlı şan çalışmasının ardından Sağıroğlu’nun “Gönlünce Yaşa” şarkısını birlikte söyleyen Demet Sağıroğlu ve Zeynep Ocak, Kuliste Röveşata programın yeni bölümüne damgasını vurdu.

Zorlu PSM’nin sahne arkası doyasıya muhabbetle eğlenceli dakikaların yaşandığı ‘Kuliste Röveşata’ kitabının yeni bölümü, Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlandı. Editörlüğünü Kutsal Motor ekibinin kullanması Zeynep Ocak’ın önerdiği ‘Kuliste Röveşata’nın yeni bölüm konuğu ise Demet Sağıroğlu oldu.

Zorlu PSMnin sahne arkasinda doyasiya muhabbetle eglenceli dakikalarin yasandigi ‘Kuliste

Bunalımdayken sosyalleşen biri değilim!

Demet Sağıroğlu, Zeynep Ocak’ın “Bunalımını nasıl atlatırsın?” sorusuna “Çok ağlarım, bir şeyler yazarım, kimseyi aramam, telefonlara da çıkmam, dizi-film de izlemeden atlatana kadar tek aşamadan geçerim. Atlattıktan sonra da bu konuların bende bittiğini kendime hatırlatırım, eskiden de bu konuların olduğunu, bu meselelerden nasıl çıktığını anımsayıp kendimi motive ederim.” alıcıyla samimi paylaşımlarda bulundu.

Zorlu PSMnin sahne arkasinda doyasiya muhabbetle eglenceli dakikalarin yasandigi ‘Kuliste

Elton John‘un arka vokali toplulukları olmak

Zeynep Ocak’ın “Eğer bir gün arka vokal çalışmasın hangi sanatçının arka vokali çalman?” soruya duraksamadan “Elton John” yanıtını veren Demet Sağıroğlu, programın sonundaki sevilen performans bölümünde Zeynep Ocak’ın ses ve kulak performansını izlemek için ritim çalışmasını gerçekleştirdi. Eğlenceli anların ardından hızlı şan çalışmasının ardından Sağıroğlu’nun “Gönlünce Yaşa” şarkısını birlikte anlatan Demet Sağıroğlu ve Zeynep Ocak, Kuliste Röveşata programının yeni bölüm damgasını vurdu.

Yorum yapın