Yusuf Güney neden gitti im? Survivior Yusuf Güney hasta mı?

Survivor 2023’te ünlüler takımındaki yaprak dökümü sürüyor. Oylama sonucu Ümit Erdim, sağlık çatışmaları nedeniyle Berdan Mardini ve ada rekabetine dayanamadığı için Seçkin Piriler’in yarışmayı bırakmasının ardından gelen ünlü şarkıcı Yusuf Güney de adadan ayrıldı.Peki, Yusuf Güney neden gitti im? Kurtulan Yusuf Güney hasta mı?

YUSUF GÜNEY NEDEN GİTTİ İM?

Acun IIlıcalı, 29 Ocak günü ada konseyinde çarpıcı bir şekilde bulunarak Yusuf Güney’in yarışmasına devam ettiğini açıkladı. Ilıcalı, ”Kırmızı takımı için bugün itibariyle bir kayıp daha yaşanıyor. Yusuf Güney Survivor’a devam edemeyecek. Bu sene tam anlamıyla bir direnç senesi oldu ve olacak. Şartlar çok zor olacak. Bu sene daha önce de koruyucular gibi akıl oyunları ile askerlerin mental, psikolojik ve akıllarını kullandıkları sezon. Yusuf Güney de seninle vedalaşmak için yanınıza gelecek.” ifadesini kullandı.

Geçen hafta Berdan Mardini’nin sağlık sorunları nedeniyle Survivor’a devam hatası açıklanmıştı. Acun Ilıcalı, danışmanlara devam etmek istemek istemediğinin sorulduğunu ve Berdan Mardini’ye gitmenin istediğini söyledi.

Osman Demir

Yusuf Güney Gündem Haberleri

Yorum yapın