Yurt dışı tabanlı TurkishTvPolls sayfasının her ay düzenlediği ve dünyanın birçok yerinden oy kullanılarak gerçekleşen “The Best Actors of Turkish TV Series” oylamasının ocak ayı sonuçlarına göre Kızılcık Şerbeti’nin başarılı başrol oyuncusu Doğukan Güngör birinci seçildi. Güngör, “Türk Dizilerinin En İyi Erkek Oyuncuları” oylamasında 65.213 oy aldı. Oylama da geçen ayın birincisi Halil İbrahim Ceylan 63.648 oy alarak ikinci olurken; Erkan Meriç, Barış Kılıç ve Engin Altan Düzyatan sıralamayı takip etti.

Yurt dışı tabanlı TurkishTvPolls taramasının her ay boyunca ve dünyanın birçok yerinden oy kullandığı “The Best Actors of Turkish TV Series” rehberlerinin ocak ayını muhafazalarına göre Kızılcık Şerbeti‘nin başarılı başrol oyuncusu Doğukan Güngör birinci seçildi.

Güngör, “Türk Dizilerinin En İyi Erkek Oyuncuları” yönlerinde 65.213 oy aldı. Oylama da geçen ay birincisi Halil İbrahim Ceylan 63.648 oy alarak ikinci yere; Erkan Meriç, Barış Kılıç ve Engin Altan Düzyatan sıralamayı takip etti.

Yorum yapın