YouTube’da 7,5 milyon takipçisi bulunan Kafalar grubunun üyesi Fatih Yasin, geçen sene haziran ayında avukat Sena Güzeldağ ile nikah masasına oturmuştu. Yeni evli çiften kötü haber geldi. Evliliklerinin birinci senesi dolan çiftin boşandıkları ortaya çıktı. Instagram hesabından boşandıklarını duyuran Sena Güzeldağ, “Yazması kolay gibi gelse de Fatih ile olan evlilik birliğimizi 17 Ağustos günü kanunen sonlandırmış bulunmaktayız. Bu sürecin ikimiz için daha fazla yıpratıcı olmaması adına sizlerden saygı, özveri ve anlayış bekliyoruz. Ben bu yolda çok güzel insanlarla tanıştım, harika insanlar biriktirdim. Dilerim ki herkesi yolu açık olsun, iyi insanlarla karşılaşsın. Bir süre paylaşım yapamayacağım. Merak etmeyin Sadece her zaman her şeyin hayırlısını dileyin” dedi.

YouTube’da 7,5 milyon takipçisi var kafalar grup üyesi Fatih Yasin, geçen sene bayram hanımı Sena Güzeldağ takımına. Yeni evli çiften kötü haber geldi.

Evliliklerinin birinci senesi dolan çiftin boşandıkları ortaya çıktı. Instagram’dan boşandıklarını duyuran Sena Güzeldağ, “Yazması kolay gibi gelse de Fatih ile olan evliliğimizi 17 Ağustos günü kanunen sonlandırmış bulunmaktayız. harika insanlar biriktirdim. Dilerim ki herkesin yolu açık olsun, iyi yolculuklarla karşılaşıyorum.

Yorum yapın