YouTube kanalında el becerilerini geliştirmek isteyen milyonlarca kişiye yol gösteren Derya Baykal bu kez depremzede çocuklar için kolları sıvadı. Kelebek gazetesinin haberine göre, ünlü oyuncu, önceki gün BJK-Kabataş Vakfı Özel Okulları’nda depremzede çocuklar için düzenlenen el yapımı oyuncak atölyesine katıldı. Derya Baykal o anları Instagram hesabında şu notla paylaştı: “Öğrencilerle birlikte deprem bölgesindeki yavrularımız için el yapımı oyuncak atölyesi gerçekleştirdik. Gençlerin, öğretmenlerinin ve okul idarecilerinin bu atölyeye gösterdiği güzel çaba bizleri de çok duygulandırdı. Birlikte çok güzel verimli ve sevgi dolu zamanlar geçirdik Hepsinin emeğine, gönlüne sağlık… Paylaştıkça çoğalan sevginin anlamını bir kez daha gördük.”

YouTube kanalında el yayılmasını genişletmek isteyenler milyonlarca kişiye yol gösteren Derya Baykal bu kez depremzede çocuklar için kolları sıvadı.

Kelebek gazetesinin haberine göre, ünlü oyuncu, önceki gün BJK-Kabataş Vakfı Özel Okulları’nda depremzede çocuklar için düzenlenen el yapımı oyuncak atölyesine katıldı.

YouTube kanalinda el becerilerini gelistirmek isteyen milyonlarca kisiye yol gosteren

Derya Baykal o anları Instagram hesabında şu notla paylaştı: “Öğrencilerle birlikte deprem bölgelerimiz yavrular için el yapımı oyuncak atölyesi gerçekleştirdik. Gençlerin, örneklerin ve okul idarecilerinin bu atölyeye gösterdiği güzel çabaları de çok duygulandırdı. Birlikte çok güzel verimli ve sevgi dolu zamanlar hepimizin emeğine, gönlüne sağlık… Paylaştıkça çoğalan sevginin kapsamı bir kez daha görüldü.”

Yorum yapın