Yoğun ilgi gören doğa kampı hafta içi de başladı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi spor A.Ş.’nin geleneksel olarak sürdürdüğü, hafta boyunca planlanan doğa ile iç içe zamanla ilerlemek için yoğun yoğun talep üzerine hafta içi de yapılacak. Kayserililerden büyük beğeni toplayan doğa kamplarının hafta içi programları için kayıtlar başladı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi faaliyet gösteren ve spor İmza atan Spor A.Ş. 2018 yılında hayata geçirdiği doğa kamplarına bu yıl da devam ediyor. Sarımssaklı Barajı’nda küçük çaplı doğadan kampları ilkten küçük boyutlu, büyük ilgi görürken Spor A.Ş. yoğun talep hafta sonu kampları hafta içi de düzenleme aldı. Büyükşehir Spor A.Ş.’nin organize ettiği parkta ve Kayserililerden büyük beğeni toplayan, farklı Survivor parkurları, voleybol, okçuluk gibi oyun alanları, sabah sporu, gece çorbası, kamp haftaları içi, canlı müzik, yarışmalar ve yolculuklar yer boyama doğa kamp haftaları içi, canlı müzik, yarışmalar ve yolculuklar de düzenlenecek. Sarıms Kamp Alanı’nda farklı oyun alanları, sabah sporu ve etkinliklerle dolu olabilir yapmak isteyenler için 24-25 Ağustos’ta gerçekleştirilecek doğa kampı kayıtları devam edecek. ‘Doğa Seni Çağırıyor’ sloganıyla düzenleme doğa kampları, 0-7 yaş için ücretsiz, 8-12 yaş için 140 TL, 13 yaş üzeri için 180 TL olarak belirlendi. Araçla doğa kampı ulaşım, sabah kahvaltısı, akşam yemeği, çadırlar ve uyku tulumu Spor A.Ş. tarafından sağlanacak.

Vatandaşlar doğa kampları ile ilgili duyuru ve rezervasyon bilgilerine, aylık kamp programı ile Spor A.Ş. internet ya da sosyal medya hesaplarından ulaşılabilecek. Kamp için kayıtlar ise Fizyospor Merkezi’nden yapılacak. – KAYSERİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Yerel Haberler

Yorum yapın