Yılmaz Morgül kimdir? Yılmaz Morgül sevgilisi kim? Yılmaz Morgül kaç yaşında, nereli?

Yılmaz Morgül, Elveda İstanbul adındaki ilk albümünü 1995 yılında piyasaya sürmüştür. Sesi ve bir araya getirdiği hakkında yaptığı yorumlarla sık sık sahiplerine ait söz ettiren çalıntılara söz ettiren Yılmaz Morgül kimdir, kaç yaşında ve sevgilisi kimdir araştırılıyor. Peki, Yılmaz Morgül kimdir? Yılmaz Morgül sevgilisi kim? Yılmaz Morgül kaç yaşında, nereli? Detaylar haberimizdedir…

YILMAZ MORGÜL SEVGİLİSİ KİM?

Yılmaz Morgül, katıldığı canlı yayında özel hayatıyla ilgili bir itirafta bulundu. 2 yıldır Dubaili bir sevgilisinin olduğunu söyleyen Yılmaz Morgül, “Gizleyeceğim bir şey yok, 2 yıldır böyle bir arkadaşlığım var. Düğün için Dubai’ye gittiğimde özel konser muhafazam orada tanıştık. İkimiz de yerleşim yerlerine ulaşıyoruz öğreniyoruz.Türkiye’ye yakın ailemle tanıştırıldı.Çok özel bir aile,özel jetleri var.Yakın aileleriı jetle götürmüştüm.Ailesi beni çok beğeniyor.Onlar da inançlı bir insan.Benim inancımı çok beğeniyorlar.Güzel gidiyor, kutsal bir arkadaşlığımız var. . yayınki açıklamalara benzemiyor” ifadesi kullanılmış.

YILMAZ MORGÜL KİMDİR?

Yılmaz Morgül, 14 Ocak 1964 tarihinde Beykoz’da dünyaya geldi. Feriha Tunceli ve Sözer Yaşmut’tan müzik dersleri alan ve 1988 yılında Adana’da sahneye çıkmaya başlayan Yılmaz Morgül, “Elveda İstanbul” adındaki ilk albümünü 1995 yılında piyasaya sürdü. “Elveda İstanbul”, “Kız Sen Kimsin?” ve Zeki Müren’in de seslendirdiği “Bahçevan” adlı parçalarıyla elinde bulundurmaktadır.

Morgül, 1996 yılında cilt kanserine yakalandı. 7 yıl boyunca Amerika’da tedavi gördükten sonra sağlığına tekrar kavuştu. 2016 yılında katıldığı Survivor adlı yarışmanın başında, kendisine verdiği rahatsızlıktan dolayı sakal tıraşı için özel izin verildi. Katıldığı televizyon programlarında 1982 doğumlu olduğunu söyleyen Yılmaz Morgül’ün gerçek yaşı, uzun süre gündem konusu oldu. Meslektaşı Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay’ın 20 sene önce çekilmiş fotoğrafları sosyal ortamlarda sosyal paylaşım ise, tartışmalara son noktayı koydu ve Morgül’ün 1964 doğumlu olduğu ortaya çıktı.

2016 yılında yayınlanan Survivor adlı yarışmada Ünlüler takımlarında yer almıştır. Yine aynı yıl yayınlanan, Rising Star Türkiye adlı yarışmada jüri olmuştur. Yılmaz Morgül, 6 Aralık 2021 tarihinde, Kanal d ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasını bir hafta sunan isim oldu. 6 Aralık ile 10 Aralık tarihleri ​​arasında Yılmaz Morgül sundu.

Yılmaz Morgül Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın