Yeşilcam’ın usta oyuncusu Nuri Alço,önceki gün objektiflere yansıdı ve ayak üstü muhabirlerin sorularını yanıtladı. İzlediği ve beğendiği diziler var mı sorusuna cevap veren Alço, son dönemde çıkan dizileri yakından takip ettiğini söyledi. Favori dizisinin “Yargı” olduğunu belirten Alço, başrol oyuncularının aldığı ücretlere de Aile dizisinin yıldızı Serenay Sarıkay’a üzerinden gönderme yaptı ve Serenay Sarıkaya’nın bölüm başı 850 bin lira aldığını örnek gösterdi. Alço, “Birinci öyle alıyor ama karşısındaki ikinci, üçüncü oyuncular o paraları göremiyor. Biz bedavaya oynamışız” dedi. Kıvanç Tatlıtuğ’un oyunculuğunu beğendiğini ifade eden Alço, “Serenay ile güzel bir uyum içerisinde oldular” şeklinde konuştu.

Yeşilcam’ın usta oyuncusu Nuri Alço,önceki gün objektiflere yansıdı ve ayaküstü müşterilerinin sorularını yanıtladı. İzlediği ve beğendiği diziler var mı soruya cevap veren Alço, son dönemde çıkan dizileri yakından takip ettiğini söyledi.

Favori dizinin “Yargı” olduğunu söyleyen Alço, başrol oyuncularının aldığı ücretlere de Aile dizisinin yıldızı Serenay Sarıkay’a üzerinden gönderme yaptı ve Serenay Sarıkaya’nın bölüm başı 850 bin liraya ulaştığı örnek gösterildi. Alço, “Birinci öyle yer alıyor ama karşısında ikinci, üçüncü oyuncular o paraları göremiyor. Biz bedavaya oynamışız” dedi.

Kıvanç Tatlıtuğ’un oyunculuğunu beğendiğini ifade eden Alço, “Serenay ile güzel bir uyum içinde oldular” şeklinde konuştu.

Yorum yapın