Yeşilçam’ın gamzeli güzeli Bahar Öztan entübe mi edildi? Oğlundan ilk açıklama

Uzun süredir kolon kanseriyle mücadele ettiği ve yoğun bakıma alınarak entübe edildiği belirtildi. Bahar Öztan‘dan rahatlatıcı mesaj haber gelmek.

Yeşilçam’ın gamzeli güzeli olarak bilinen Öztan, daha önce 3 kez kanseri yenmişti. Kanser tedavisine yeniden başlanan oyuncunun tedavisi sürüyor. Bir süredir sağlık durumu paylaşılmayan Öztan’ın entübe olduğu iddialarının ardından oğlu açıklama yaptı.

“ANNEM ÇOK İYİDİR”

Snop Dergisi’ne konuşan Yiğit Çolak, “İletişim hatası oluştu. Annemin durumu iyi, çok şükür… Kimse bu habere güvenmesin. Herhangi bir durum olursa resmi adresinden açıklama yapılacak.”

Yeşilçam'ın gamzeli güzeli Bahar Öztan entübe mi oldu?  Oğlundan ilk açıklama

HASTANEDEN SON PAYLAŞIM

Diğer taraftan; Bahar Öztan, sosyal medya hesabından son paylaşımını Ekim ayında yapmış ve hastaneden sevdiklerine şöyle seslenmişti: “Hepinize sağlıklı ve mutlu günler diliyorum, dualarınıza her zaman ihtiyacım var. Sevgiyle kalın.”

Yeşilçam'ın gamzeli güzeli Bahar Öztan entübe mi oldu?  Oğlundan ilk açıklama

BAHAR ÖZTAN KİMDİR?

Kariyerinin en parlak dönemini 1980’li yıllarda geçiren 1962 doğumlu Bahar Öztan, bir şampuan reklamında rol aldıktan sonra film yapımcılarının dikkatini çekti. Dönemin popüler fotoromanlarında da büyük beğeni topladı.

1987 yılında ilk kez Bülent Ersoy’la halk konserlerinde, Seda Sayan’la da İzmir Fuarı’nda çalışmaya başladı. Başrolünü Kemal Sunal’la paylaştığı ‘Aşkın Milyoner’ filmiyle büyük üne kavuştu ve ardından kariyeri hızla yükseldi. Yeşilçam’ın gamzeli güzeli olarak anılır.

2000’li yılların başında ABD’ye gitti ve bir süre orada yaşadı. 1993-2008 yılları arasında Mimar Yavuz Çolak ile evlenmiş ve bir erkek çocuk sahibi olmuştur. 2007 yılında ‘Aşk Kapıyı Çaldığında’ dizisinde kamera karşısına geçen Bahar Öztan, daha sonra Bodrum’da otel işletmeciliğinde çalışmaya başladı.

Yeşilçam'ın gamzeli güzeli Bahar Öztan entübe mi oldu?  Oğlundan ilk açıklama

1710488549 936 Yesilcamin gamzeli guzeli Bahar Oztan entube mi edildi Oglundan ilk

Bahar Öztan Ünlüler Dergisi Haberleri

Yorum yapın