Yeni şarkısı çıkan Hülya Avşar’dan samimi itiraf: Bu kadar sevileceğini ben de beklemiyordum

Hülya Avşar, günlerden görüntü Akatlar’da çıkış verdi. Bir hayran kitlesi olan Avşar basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Yeni şarkılığında olduğunu söylüyor Avşar, sosyal medya paylaşımları ve yeni yaptırmak için hazırlık hazırlıklarından bahsettim.

Muhabirlerin “Stüdyodaydınız, yeni bir şarkı yolda galiba” cümlesi üzerine Avşar “Evet yeni şarkılar için Ayvalık’tan döndüm, hemenya yeni mağaza.” dedi. ‘Sen Aşk Mısın?’ Şarkı üzerine de gelişme Avşar “Şarkım ne yalan bu kadarını ben de oluyor. gülerek. Şarkısının Kanal D’de yayınlanan ‘Yargı’ dizisinin bölüm sonu sahnesinde yer almasına “Evet, çok mutlu oldum. Gurur verici şeyler bunlar, emekken oluyor.” dedi.

Yeni şarkı çıkan Hülya Avşar'dan itiraf: Bu kadar sevecek ben de çıkacağım

Muhabirlerin “YouTube’da da videolarınızı atmaya başladınız tekrardan, paylaşımlarınız için. O nasıl gidiyor?” tam da çok’ta hatta TikTok da bir şeylere başlamaya başladık. Onlara gidebilecekleri her yerde.

Avşar, haberlerinin “Pişmanlık var mı ‘Selfie’ filminizi dijitalde yayınlamadığınız için mi?” deyim yerindeyse sözlerine devam etmek şu şekildedir: “Benim için geçerli olmayan ki, oyunu oynamasını çok istemem çünkü ben öyleyim. Şu bir da öyle bir proje yok ama tiyatro, dizi veya sinema isterdim. Her olabilir. Müzikal günüm olsaydı, kabul etmem, provaları olurdu. falan çok uzun sürer, uzun harcamam gerekir bu yüzden kabul etmem.”

Muhabirlerin “Bir çiftlik evi yaptırıyordunuz, hatta Zehra’da ilgilenecekti. Son durum nedir?” sorusuna da cevap ünlü “Evet, evet devam ediyor, pandemi girince bir araya getirmek için dururken pandemi de çalışacak olan onlar için haklılar. tercih edilmiş.

Yeni şarkı çıkan Hülya Avşar'dan itiraf: Bu kadar sevecek ben de çıkacağım

Snob Dergisi / Dergi

Şarkı, Yargı, Dergi, Haberler

Yorum yapın