Yeliz Yeşilmen ve Hande Sarıoğlu birbirine girdi! Yasal yollara başvuracak

Hakan Akkaya ile yaşadığı tartışma sonrası sunuculuk yaptığı Stil İkonu yarışmasından çıktıları Hande Sarıoğlu, bugün TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa davetlisi oldu. Yarışmada Akkaya ile yaşadıklarından bahseden Sarıoğlu’nun sorumluluk almakla ilgili söyledikleri Yeliz Yeşilmen’i kızdırdı.

Kayıt programı Hande Sarıoğlu‘nun “Sorumluluk alamam, evlenemem” sözlerine kayıtsız kalamayan Yeliz Yeşilmen, Instagram hesabından video yaparak yayın “Canım sen 34 yaşında hala gece evlerine gideceğim diye kedi, köpek sahiplenmem, evlenemem, sorumluluk alamam diyorsan… bu dünyaya geliş amacı nedir? haber spikeriymiş. Hoş da bir bayan, özellikle kalçaları çok güzel. Dans ettiği için kovulmuştu. Kız hala aklın fikrin dansta mı? Seni Allah ıslah etsin. Güzelsin, hoşsun ama yolculuk boşsun” dedi.

Yeliz Yeşilmen ve Hande Sarıoğlu karşı karşıya girdi!  Yasal yollara başvuracak

Canlı yayında Yeliz Yeşilmen’in dinlediğini ve sinirlerine hakim olamayan Hande Sarıoğlu ise “Geçmişini bu kadar unutabilen insanlar böyle yorum yapabiliyor mu gerçekten? Alzheimer mi geçmişini unutarak. Karşıma geçsen iki kelime laf edemezsin” şeklinde konuştu.

Yeliz Yeşilmen ve Hande Sarıoğlu karşı karşıya girdi!  Yasal yollara başvuracak

Sarıoğlu’nun sözlerine sinirlenen Yeliz Yeşilmen, yeni bir açıklama daha yaparak yasal yollara başvuracağını söyledi. Sarıoğlu’na tepki gösteren Yeşilmen, şu ifadeleri kullandı: “Ben seninle tatlı tatlı konuştum. Bugün kendisine dava açıyorum.Ben ona karşı incitici ve alçaltıcı bir şey söylemedim.Sadece sorumluluk almak güzeldir dedim.Çok ayıp,hiç yakıştıramadım.Gitsin bu içindeki duayenlerinden eğitim alsın.Böyle çan çansın.Son yıllarda çıkan fenomen ve ünlüler onları Kaf Dağı’nda Ben böyle gelen eleştirilere saldırmıyorum. Bana söylenen sözlerden dolayı dava açıyorum ve gelirini de hayvan hakları için kullanacağım.”

Ecem Altan

Yeliz Yeşilmen Hande Sarıoğlu Magazin Haberler

Yorum yapın