Yazdığı Üç Kız Kardeş dizisinin uyarlaması olan dizide rol olan İclal Aydın, ameliyat oldu. Mikrodiskektomi ameliyatı için masaya yatan sanatçı, sağlık durumu hakkında bilgi verdi.  Doktoruyla çektirdiği fotoğrafı Instagram’dan paylaşan Aydın, “Bu fotoğraf dün sabah 07.30’da sevgili Prof. Dr. Bülent Önal’ın yaptığı servikal mikrodiskektomi ameliyatımdan yedi saat sonra çekildi. Ayakta, gülerek ve yürüyerek çok şükür.  Aylar süren ağrılarım, uykusuzluklarım ve hareket kabiliyetimdeki azalmalar son bulacak umarım. Beni aynı gün ayağa kaldıran doktoruma ve ekibine çok teşekkür ederim. Şu anda geçici ağrılarım olsa da dünkü bu gülüşüm kayıtlara geçsin istedim. Var ol, sağ ol” diye yazdı. 

Yazdığı Üç Kız Kardeş dizisinin uyarlaması olan dizide rol olan İclal Aydın, ameliyat oldu. Mikrodiskektomi ameliyatı için masa yatan sanatçı, sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Doktoruyla çektiği fotoğraf Instagram’dan paylaşan Aydın, “Bu fotoğraf dün sabah 07.30’da sevgili Prof. Dr. Bülent Önal’ın yaptığı servikal mikrodiskektomi ameliyatımdan yedi saat sonra çekildi. Ayakta, gülerek ve gittiklerine çok şükür. Aylar süren ağrılarım, uykusuzluklarım ve hareket Çalışmamdaki azalmalar son bulmayı umuyorum.Beni aynı gün yaklaşırken kaldıran doktorma ve ekibine çok teşekkür ederim.Şu anda geçici ağrılarım olsa da dünkü bu gülüşlerim kayıtlara geçmek istedim.Var ol, sağ ol” diye yazdı.

Yazdigi Uc Kiz Kardes dizisinin uyarlamasi olan dizide rol olan

Yorum yapın