Yavuz Bingöl annesinin cenazesinde isyan etti: Burada olmayan, telefon bile açmayanlara yazıklar olsun

Halk ozzam Akkaşnı, nefesna kalan kaza yüzünden sabah kaybedildi. Uzun çalışma alzheimer kayıtları ile mücadele eden 79 Akkaş için Karacaahmet için Karacaahmette organizasyon düzenlendi. Cenaze antrenmanı Yavuz Bingöl ve Oğuz Bingöl taziyeleri kabul etti. Törene yanı sıra, Kültür ve Turizm yardımcısı Özgül Özkan Yavuz Türk Halk Müziği Kubat, Şarkıcı Mahsun Kırmızıgül, Oyuncu Oktay Kaynarca ve sevenleri katıldı. Akkaş’ın ardından Balıkesir Efes Bingöl’ün kızı defnedilmek üzere uğurlandı. Yarın ise Ayvalık Küçükköy Mezarlığı’na defnedilecek.

YAVUZ BİNGÖL'DEN ANNESİNİN CENAZE TÖRENİNDE SİTEM: YAZIKLAR OLSUN

“YAZIKLAR OLSUN”

Halk ozanı Şahsenem Akkaş’ın oğluna şahitlik etmek, “Türkiye’nin ilk kadın ozanı. Bütün bu tercihe yönelik tutuma uygun bir tutum sergileyemez.

YAVUZ BİNGÖL'DEN ANNESİNİN CENAZE TÖRENİNDE SİTEM: YAZIKLAR OLSUN

“ARAÇ BİLE BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN GELDİ”

Yavuz Bingöl ise annesinin ulaşım aracının Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nden beklenmeyen İBB’ye tepki gösterdi. Bingöl öldü. Annemizi öldü. Ölümden sonra evladın büyüdüğü için öldük. Ölümüm 1970. Annemizi kahramanımızdı. Herkes arayan, Sayın Valimiz aradı, Başkanımız aradı, Meclis Başkanımız aradı, Kültür bakanımız aradı, vekiller aradı, ilgimiz aradı. Herkes aradı sağ olsun. Aramayan arkadaşlara da Tekrar ediyorum, yazıklar olsun” diye konuştu.

YAVUZ BİNGÖL'DEN ANNESİNİN CENAZE TÖRENİNDE SİTEM: YAZIKLAR OLSUN

Demirören Haber Ajansı / Dergi

Yavuz Bingöl Şahsenem Bingöl Dergisi Haberler

Yorum yapın