Yasin Obuz elendi mi? Yasin Obuz diskalifiye mi oldu? Acun Ilıcalı’nın sözleri dikkat çekti

Yasin Obuz elendi mi, meraktan gelen konulardan arasında yer alıyor. Survivor Yasin Obuz’un TV8 ekranlarında yayınlanan son uzay yer almaması haberi Survivor Yasin diskalifiye mi oldu, neden yok, elendi mi sorularının aranıyor.

Gönüllüler takımı yarışmacısı Survivor Yasin Obuz’un oğlu videoda yer almaması dikkat çekmişti. Survivor 2022’nin önceki akşam ekranlara bölümünde kampta Hikmet ile tartışan Yasin, “Acun Ilıcalı bana racon kesemez” dedi. Acun I’de yaşanancalıcalı, Yasin’in sözlerine cevap verenler “Kralı gelse umurumda değil. İhraç nedenini ama bu senin bu hareketlerini çekeceklerini yansıtmayacak. Seni götürecekiz” ifadelerini kullandılar. Ancak diskalifiye edilmiş olup bitmiyor.

Acun I’licalı adada gönüllüler takımında söz hakkı verme tartışmalarının detaylarını öğrenmiş yarışmacılarına. Yasin’in “Acun Ilıcalı bana raket üzerine, “Acun Ilıcalı’yı uygulayamaz”, “Ben prodüksiyonu’yu tercih edeceksin. ‘Bana kimse racon kesemez, Acun Ilıcalı da gelse kesemez’ diyorsun. Ama buranın benim. Kurallara uymazsan seni yollarım. Ekip konuşuluyor, hakkında konuşulabiliyor.

21 Kasım 1988’de doğan ve 3 olan Yasin Obuz, bu yanandan spor yapıyor. Ankara Hacettepe Üniversitesi spor Bilimleri Fakültesi’nde okuyan Obuz, üniversite ise spor olarak fitness yaptı. MasterChef 2019’da yarışan Yasin Obuz daha sonra Survivor 2020’ye katılmıştır.

İlk spor lisansı 1998’de çıkan Obuz, amatör ve profesyonel olarak futbol oynuyor. Şimdi sıra,çocukluğunda 2 yıl jimnastik yaptı, voleybol ve basketbolda oynadı.

survivorallstar2022.com – Gündem

Survivor, Gündem, Magazin, Haberler

Yorum yapın