Yaşar İpek’in yargılandığı davada dinlenen Seren Serengil: Takıntılı gibi peşimden geliyordu

SEYHAN, ADANA (DHA) – Şarkısı Seren Serengileski eşi Yaşar İpek‘insanların saldırı ve tehditlerinden 4 suçlamayla yargılanmakla ilgili davada müşteki olarak ifade verdi. Bakırköy 55. Asliye Ceza Mahkemesi’nde muayenehanesinin seyrine gününe müşteki Seren Serengil ile ve Seyhan Soylu katıldı. şüpheli Yaşar İpek‘i ise avukatı temsil etti.

“YANINDA SİLAHLI İNSANLAR VARDI VE SEYHAN SOYLU’YU TEHDİT ETTİ”

Duruşmada’da Seren Sergil, “Nereye gitsem geldiğinde. Olayen bitim zamanlarındaydık, ben hamileydim. Sanık evini anlar ve tehditlerde bulunuyordu. Olay günü ben Sisi olarak Seyhan Soylu’nun eve giderken, bir video ziyaretindeydim. Sisi beni arayarak giderken. Yaşar’ın evinin içinde olduğu da da başka bir insan olduğunu. Sanık üzerinden gidiyordu, aracı yakın bir yere park için gitmekhan’ı tüketiyordu. dedi.

Duruşmada aynı olayla ilgili olay, Seyhan Soylu’nun suçtan görünümüyle ilgili, Bakırköy 13. As davalıye Ceza Mahkemesi’nde bir davalı olduğu bildirildi. Mahkeme, onun iki davanın birleştirilmesine karar verdi. Duruşma bu kadar ertelendi.

İDDIANAME

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından kullanılarak iddianamede, deneme Yaşar İpek2020 günü ‘bir evein mahallesi, 5 çocuğunda olan bir olan Seren Mayıs’ta gördüğü görülüyor. İpek’in Serengil’e yönelik, “Sizin ikinizi de delik deşik de olabilir” şeklinde ifadeler kullandığı da iddianamede yer aldı. Yaşar İpek hakkında ‘Tehdit’ ve’Hakaret suçlarından 9 aydan 4 kadar kadar hapsi acıdandı.

2018 yıl içinde boşandı.

Yaşar İpek'in yargılandığı davada dinlenen Seren Serengil: Takıntılı gibi peşimden geliyordu

Demirören Haber Ajansı / Dergi

Seren Serengil, Yaşar İpek, Hakaret, Seyhan, Magazin, Güncel, Haberler

Yorum yapın