Yargı 82. Bölüm fragmanı BEN ÖLDÜRDÜM..İZLE! Yargı yeni bölüm fragmanı 12 Şubat yayınlandı

Yargı 82. Bölüm fragmanı BEN ÖLDÜRDÜM..İZLE! Yargı yeni bölüm fragmanı 12 Şubat yayınlandı

Yargı 82. Bölüm Fragmanı izle!

Yargı dizisi son bölümde neler oldu?

YARGI 81. BÖLÜM ÖZET

Yargı dizisinde son bölümde,

Ilgaz Meltem’in babasını evden kimin canına kıydığını bir an önce bulmak ister. Ama aynı davayı takipte olan Ceylin’in kendisinden daha çok şey bilmesi ve ondan bunları sakladığını düşünmesi onu oldukça sinirlendirmiştir. Mesleki olarak ayrıldıkları yollar, ikisinin de aralarındaki gerilimi ortaya çıkaracaktır.

Yeni bir yol bulma, hayata tutunma gayreti içerisinde Osman’a yardım hiç beklemediği biranda çıkar. Diğer taraftan Merdan’ın ise herkesten gizli, kendi planları vardır; Kadir’e sürpriz cezaevi ziyareti niyetini ortaya çıkarır.

Çınar’ın ortadan kaybolması başta Ilgaz ve Parla olmak üzere herkesi endişelendirir. Kendi yolunu bulmaya çalışan Çınar kimsenin bilmediği, bambaşka bir dünya içerisinde kendisini bulur…

Ceylin bir taraftan Yekta ile birlikte hastane davası ile uğraşırken, diğer taraftan da varını yoğunu zaten mağdur edilmiş olan Meltem ve ailesinden yana birlik olur. Ilgaz’ın tepesinde olduğu vakada, birbirlerinden bulduklarını saklayarak ileri gidebilmek ikisini de zor duruma düşürür.

YARGI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Yargı dizisi 29 Ocak Pazartesi saat 20.00’da Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşacak.

YARGI DİZİSİ 82. BÖLÜM FRAGMAN LİNKİ

Yargı dizisinin yeni bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız.

Yargı 82. Bölüm Fragmanı İzle!

 

Yorum yapın