Yapımını Gold Film’in üstlendiği, FOX’un yaza damga vuran dizisi Senden Daha Güzel’in başrol oyuncusu Burak Çelik’in doğum günü, oyuncu arkadaşları ve set ekibi tarafından büyük bir sürprizle kutlandı. 30 yaşına giren yakışıklı oyuncu, saşkınlığını ve sevincini gizleyemedi. Burak Çelik, sahne arasında kesilen dikkat çekici pastasının mumunu üflerken: “Yeni yaşımı sizlerle kutlamaktan çok mutluyum. Dizimizin aldığı geri dönüşler benim için en büyük hediye, iyi ki varsınız, iki ki sizlerleyim.” dedi. “Senden Daha Güzel”; İstanbul’daki bir güzellik kliniğinde çalışan dermatolog Efsun ve estetik cerrahı Emir’in çekişmeli kariyer ve aşk savaşını konu alıyor. Dizide Cemre Baysel ve Burak Çelik’e; Ebru Cündübeyoğlu, Sevinç Erbulak, Berat Yenilmez, Cihan Ercan, Gözde Kaya, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Merve Şen, Aziz Caner, Bahar Süer, Sena Çakır, Yunus Eski, Ozan Kaya Oktu, Beril Kolcu ve Cem Kurtoğlu gibi birbirinden başarılı oyuncular eşlik ediyor. “Senden Daha Güzel” her salı saat 20.00’de yeni bölümüyle FOX’ta.

Yapımını Altın Film’in üstlendiği, FOX’un yaza damga vuran dizisi Senden Daha Güzel’in yönetmeni Burak Çelik‘ doğum günü, arkadaş canlısı ve set ekibi tarafından büyük bir sürprizle kutlandı.

30 oyuncunun gözdeliğini, saşkınlığını gizledi. Burak Çelik, sahne arasında kesilen dikkat çekici makarnasının mumunu üflemeyi çok istiyorum. Dizimizin geri dönüşler benim için en büyük hediyeler, iyi ki varsınız, iki ki nakliyim.” dedi.

Yapimini Gold Filmin ustlendigi FOXun yaza damga vuran dizisi Senden

“Senden Daha Güzel”; İstanbul’daki bir güzellikte çalışan dermatolog Efsun ve estetik cerrahı Emir’in çekişmeli kariyer ve aşk savaşını konu alıyor.

Dizide Cemre Baysel ve Burak Çelik’e; Ebru Cündübeyoğlu, Sevinç Erbulak, Berat Yenilmez, Cihan Ercan, Gözde, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Merve, Aziz Caner, Bahar Süer, Sena Çakır, Yunus Eski, Ozan Kaya Oktu, Beril Kolcu ve Cem Kurtoğlu gibi sahneler sahnededir. ediyor.

“Senden Daha Güzel” salı saat 20.00’de yeni bölümüyle FOX’ta.

Yorum yapın