Yapımcılığını BBO Yapım, Şafak Bakkalbaşıoğlu ve Mahperi Altun Uçar’ın üstlendiği Bambaşka Sohbetler’de Erkan Kolçak Köstendil hem kamera karşısına geçtiği hem yönetmenliğini üstlendiği Tamirhane filmini, yeni projelerini ve özel hayatında hiç bilinmeyen detayları, ailesini, ekranlarda ilk kez Ceyda Düvenci’ye anlattı.  Ceyda Düvenci, “Nereden akraba olduğumuzu izleyiciye anlatalım” deyince, Erkan Kolçak Köstendil merak edilen aile ilişkisini şu cümlelerle anlattı: “Bülent Şakrak ile dedelerimiz kardeşmiş. Bülent benim babama dayı derdi, ben de Bülent’e dayı derdim, şimdi çocuklar birbirine dayı diyor. Bir dayılıktır gidiyor” deyince stüdyoda kahkaha sesleri yükseldi. Erkan Kolçak Köstendil, Ceyda Düvenci’ye Neşet Ertaş’ın filminde oyuncu olarak rol almadığını belirterek “öyle duyuruldu ama doğru değil filmde yokum” dedi.

Yapımcılığını BBO Yapım, Şafak Bakkalbaşıoğlu ve Mahperi Altun Uçar’ın üstlendiği Bambaşka Sohbetler’de Erkan Kolçak Köstendil hem kameraların geçtiği şehrin ilk zamanını üstlendiği tamirlerini, ailelerini ve özel zamanlarını üstlendiği yeni projelerini, ailelerini, Ceyda Düvenci’ye anlattı.

Ceyda Düvenci, “Nereden deçaklardan izleyiciyeince, Erelim Kötendil” merak edilen aileleris anlatılarımızdelerimizde anlattık. Bülent benim babama dayı derdim, ben de Bülent’e dayım diyor, şimdi çocuklar birbirine dayı diyor. Bir dayılıktır gidiyor” deyince kahkahayla alkışladı.

Erkan Kolçak Köstendil, Ceyda Düvenci’ye Neşet Ertaş’ın filminde oyuncu olarak rol almadığını “öyle duyuruldu ama doğru değil filmde yokum” dedi.

Yorum yapın