Yandaki Oda dizisi fragmanı, konusu, oyuncuları, nerede çekildi, ne zaman başlayacak?

Yandaki Oda dizisi fragmanı, konusu, oyuncuları, nerede çekildi, ne zaman başlayacak?

Merakla beklenen Yandaki Oda dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Yandaki Oda dizisinin konusu nedir? Yandaki Oda dizisinin oyuncu kadorunda kimler var, nerede çekildi? İşte Yandaki Oda dizisinin ilk fragmanı ve dizi hakkında merak edilenler…

YANDAKİ ODA KONUSU NEDİR?

Yapımcılığını OMG Pictures’ın üstlendiği, Çağrı Vila Lostuvalı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu Yandaki Oda, ünlü iş insanı Fikret Alabey (Caner Cindoruk) ile sunucu Verda Yaldız’ın (Şevval Sam) sürpriz bir evlilik sonucu aileleriyle aynı evde yaşamalarını konu alıyor. Mehmet Barış Günger, Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı tarafından kaleme alınan senaryo, izleyicilere duygusal ve sürükleyici bir hikaye vadediyor.

1707808441 231 Yandaki Oda dizisi fragmani konusu oyunculari nerede cekildi ne zaman.webp

YANDAKİ ODA DİZİSİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Dizinin oyuncu kadrosu da dikkat çekici. Başrollerde Şevval Sam ve Caner Cindoruk’a, usta oyuncu Nazan Kesal, Onur Seyit Yaran, Derya Pınar Ak, Bülent Polat, Nezaket Erden, Nazlı Çetin, Nilsu Yılmaz, Samet Kaan Kuyucu, İrem Kübra Bakırtaş ve Melek Baykal eşlik ediyor.

YANDAKİ ODA DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Yandaki Oda’nın çekimleri ise şu ana kadar dizinin hangi lokasyonlarda gerçekleştiği hakkında net bilgiler sunmamıştır. Ancak, diziye duyulan ilginin artmasıyla birlikte, çekim yerleri ve prodüksiyon detayları da izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı.

1707808441 405 Yandaki Oda dizisi fragmani konusu oyunculari nerede cekildi ne zaman.webp

YANDAKİ ODA DİZİSİNİN İLK FRAGMANI

Dizinin ilk fragmanının yayınlanmasıyla birlikte izleyiciler, Yandaki Oda’nın heyecan verici atmosferine tanıklık etti. Yapılan tanıtımlar ve fragmanlar, dizinin beklenenin üzerinde bir ilgi göreceğini işaret ediyor.

YouTube video

Yorum yapın