Yan Oda 3. bölüm fragmanı yayınlandı! Yan Oda dizisi konusu nedir, hangi kanalda? Reklamsız CANLI İZLE

Yan Oda 3. bölüm fragmanı yayınlandı!  Yan Oda dizisi konusu nedir ve hangi kanalda?  REKLAMSIZ CANLI İZLE

Star TV’nin sevilen dizisi Yan Oda’nın 3. bölüm fragmanı seyirciyle buluşarak herkesi ekrana kilitledi. Şevval Sam, Caner Cindoruk, Nazan Kesal ve Onur Seyit Yaran gibi güçlü isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi, her hafta olduğu gibi bu hafta da dram dolu bir bölümle geliyor.

AŞKIN VE İHANETİN GÖLGESİNDE BİR DÜĞÜN

Next Room’un ikinci bölümünde yaşananlar izleyenleri derinden etkiledi. Taylan ve Şelale’nin beklenmedik yakınlaşması Sevgi ve Fikret’in düğününe gölge düşürdü. Simten’in bu duruma tanık olması ve yaşadığı öfke patlaması 3. bölüm fragmanına damgasını vurdu.

Yan Oda 3. bölüm fragmanı yayınlandı!  Yan Oda dizisi konusu nedir ve hangi kanalda?  REKLAMSIZ CANLI İZLE

TAYLAN İLE ŞELALE ARASINDA NELER OLUYOR?

Fragmanda Simten’in Taylan’a tokat atması ve Şelale’den hesap sorması izleyenlerin nefesini kesti. Taylan ve Şelale’nin ilişkisi Simten’in öfkesiyle daha da karmaşık bir hal alır. Simten, gördüklerini Taylan’ın babasına ve Şelale’nin annesine anlatmakla tehdit eder. Bu durum Next Room 3. bölümde neler yaşanacağına dair ipuçları veriyor.

YAN ODA 3. BÖLÜMÜNDE NELER BEKLİYORUZ?

Next Room 3. bölümde aile içi gerilimler, aşk ve ihanetle dolu sahneler bizi bekliyor. Taylan ve Şelale arasındaki çekişme, Simten’in öfkesi ve Sevgi’nin kızına tepkisi bölümün merkezinde olacak. Cevale ile Nurcihan arasındaki gerilim de hikayeye derinlik katıyor.

Yan Oda 3. bölüm fragmanı yayınlandı!  Yan Oda dizisi konusu nedir ve hangi kanalda?  REKLAMSIZ CANLI İZLE

SIDE ROOM’UN OYUNCULARI VE YAPIM DETAYLARI

Yan Oda’nın kadrosunda yer alan Şevval Sam, Caner Cindoruk, Nazan Kesal ve Onur Seyit Yaran performanslarıyla göz dolduruyor. Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği, yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği dizi, senaryosunu Mehmet Barış Günger’in yazdığı ve Çağrı Vila Lostuvalı yönetmenliğinde hayat buluyor.

YAN ODA’NIN 3. BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Yan Oda’nın merakla beklenen 3. bölümü 23 Mart Cumartesi günü saat 20.00’de Star TV’de izleyiciyle buluşacak. Aşkın, ihanetin ve öfkenin iç içe geçtiği bu bölümü kaçırmayın!

YAN ODA 3. BÖLÜM FRAGMANI

Yorum yapın