Yalnızca oyunculuk yeteneğiyle değil, aynı zamanda güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken Ayça Ayşin Turan, MAG Mayıs sayısına kapak oldu. Hem dijital platformda hem TV’de canlandırdığı başrollerle izleyenleri büyüleyen başarılı oyuncu Ayça Ayşin Turan, Meryem dizisinin kendisinde çok ayrı bir yere sahip olduğunu söylüyor. Canlandırdığı karakterin ve hikâyenin kendisine dokunmasının önemli olduğunu belirten Ayça Ayşin Turan, çocukluğundan paralel evrendeki haline, MAG Okurları için pek çok konuya değiniyor… Kamera arkasından kamera önüne geçişinin hayatında dönüm noktası olduğunu ifade eden Ayça Ayşin Turan “Yani oyuncu olmam diyebilirim. Normalde çok sakin ve utangaç bir yapım var; ama oyunculuk öyle değil. Kendi sınırlarının ötesine geçip başka karakterlere hayat vermen ve onlarla empati kurman gerekiyor. Oyunculuk benim en özgürleştiğim alanım ve dönüm noktam diyebilirim” açıklamasında bulundu.  “Dışardan, soğuk ve mesafeli bir insan imajı veriyorum” ifadelerini de kullanan Turan sözlerine şunları ekledi: “Sanırım bunu değiştirmek isterdim. Bir de bu kadar sabırlı ve alttan alan bir insan olmak istemezdim. Bazen karşımdakini kırmamak için birçok şeyi içime atıyorum ve bu daha sonra bende keskin kopuşlara sebep oluyor. Bunu da değiştirmek isterdim.”

Yalnızca oyunculuk yürütmeyle değil, aynı zamanda güzelleştirmeyle de dikkatleri üzerine çeken Ayça Ayşin TuranMAG Mayıs sınavı kapağı oldu.

Yalnizca oyunculuk yetenegiyle degil ayni zamanda guzelligiyle de dikkatleri uzerine

Hem dijital platformda hem TV’de canlandırdığı başrollerle izleyenleri büyüleyen başarılı oyuncu Ayça Ayşin Turan, Meryem dizisinin kendisinde çok ayrı bir yere sahip olduğunu söylüyor. Canlandırdığı karakterin ve hikâyenin kendisine dokunmasının önemli olduğunu söyleyen Ayça Ayşin Turan, çocukluğundan paralel evrendeki haline, MAG Okurları için pek çok konuya değiniyor…

1683372550 894 Yalnizca oyunculuk yetenegiyle degil ayni zamanda guzelligiyle de dikkatleri uzerine

Kamera arkasından kameranın önüne geçmesinin dönüm noktası olduğunu ifade eden Ayça Ayşin Turan “Yani oyuncu olmam görüyorum. görsel olarak çok sakin ve utangaç bir yapım var; ama oyunculuk öyle değil. Kendi sınırlarının sınırlarını aşmaları başka karakterlere hayat vermen ve empati kurman gerekiyor. Oyunculuk benim en özgürleştiğim alanım ve dönüm noktam düşüncesi”nde bulundu.

1683372550 865 Yalnizca oyunculuk yetenegiyle degil ayni zamanda guzelligiyle de dikkatleri uzerine

“Dışardan, soğuk ve mesafeli bir insan imajını sergileyen” görmeye de kullanan Turan sözlerine şunları ekledi: “Sanırım bunu değiştirir. Bir de bu kadar çalıştırma ve alttan alan bir insan olmak istemezdim. Bazen karşımdakini kırmamak için birçok şeyi içime atıyorum ve bu daha sonra bende keskin kopuşlara sebep oluyor. Bunu da değiştirme toplulukları.”

Yorum yapın