Yalı Çapkını dizisinde hayat verdiği Seyran karakteriyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Afra Saraçoğlu, son olarak dizideki rol arkadaşı Mert Ramazan Demir ile dudak dudağa görüntüleriyle gündem oldu. İhanet iddialarıyla uzun süre konuşulan Afra Saraçoğlu çok sayıda çirkin yorumun da hedefi oldu.   Afra Saraçoğlu’nun menajeri sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Afra Saraçoğlu hakkında internet ve sosyal medya üzerinden hakaret içeren paylaşım yapan, kişilik haklarına saldırıda bulunan kişilerle ile alakalı olarak savcılığa suç duyurusunda bulunulmuş olup, haklarında yasal işlem başlatılacaktır.” ifadelerini kullandı.

Yalı Çapkını dizisinde hayat kullandığı Seyran karakteriyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Afra Saraçoğluoğlu olarak dizideki rol arkadaşı Mert Ramazan Demir ile dudak dudağa görüntüleriyle gündem oldu.

İhanet iddialarıyla uzun süre konuşulan Afra Saraçoğlu çok sayıda kullanıcı yorumunun da hedefi oldu.

Afra Saraçoğlu’nun menajeri sosyal medyadan yapacağı, “Afra Saraçoğlu hakkında internet sosyal medya üzerinden hakaret içeren paylaşım yapan, kişilik haklarına saldırıda bulunan kişilerle ilgili olarak savcılığa suç duyurusunda bulunulmuş olup, haklarında yasal işlem başlatılacaktır.” kullanım kullandı.

Yorum yapın