Yaklaşık bir yıldır gözlerden uzak aşk yaşayan oyuncu Hilal Altınbilek ile yazar Metin Hara’dan geçen aylarda ayrılık haberi gelmişti. Evliliğe giden ilişkilerini sessiz sedasız bitiren ikiliden Hara, önceki akşam Bebek’te arkadaşları ile kahve içerken objektiflere yansıdı. Basın mensupları, 40 yaşındaki ünlü isme, Altınbilek ile ayrılıkları hakkında sorular yöneltti. “Her şey yolunda” diyen Metin Hara, “Bence hiç bir şey yazma benimle alakalı. Kitap çalışmalarım ve konferanslarım devam ediyor. Hayatımda ekstra bir şey yok. Hiçbir şey beni etkilemez.” diyerek aracına doğru yürüdü.

Yaklaşık bir yıldır gözlerden uzak aşk deneyimi Hilal Altınbilek ile yazar Metin Hara‘dan itibaren aylarda haberlerden geçtiler.

Evliliğe giden gönüllü sedasızen ikiliden Hara, önceki akşam Bebek’te deneyen ile kahve içerken objektiflere yandı. Basın mensupları, 40 ünlü isme, Altınbilek ile ilgili bilgileri sorgulamakti.

“Her şey yolunda”n Metin Hara, “hiç bir şey yazmadan çokBence. Kitap çalışmaları ve konferanslarım devam ediyor. Hayatıda bir şey yok. Hiçbir şey beni etkilemez.” görene doğru ilerledi.

Yorum yapın